Şimdi Ara

Uçakla Masaüstü Bilgisayar Taşımak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 gün sonra Kıbrısa gidiyorum uçakla daha önce hep laptop götürürdüm kabin bagajına alırdım sorun olmadı ama bu sefer masaüstü pc götüreceğim. Daha önce götüren var mı izin veriliyor mu? Nasıl paketlemeliyim? gibi sorularım var cevaplayabilirseniz sevinirim

Teşekkürler

• Hocam bende götürecektim ama vazgeçtim .. Haşadı çıkacağından eminim kasanın çünkü bavullar vs. fırlatılıp atılıyor gördüğüm kadatı ile .. Yanlışımda olabilir .. Takipteyim ..
  • Evet bende o yüzden tereddüt ettim zaten ama diyorum üzerine kağıt yapıştırıp üzerine "İnsan gibi davranınız" falan mı yazsam dedim ama yinede bilemiyorum çünkü gördüğüm kadarıyla bagajı daha bankoya verdikten sonra bile ana banta girerken patır kütür düşüyor. Makine bunu yapıyorsa insan ne yapmaz

Asıl merak ettiğim şey en azından kasayı kabin bagajına almama izin verirlermi çünkü hatırladığım kadarıyla kasayı alabilecek kadar geniş o kabin bagajları ve 8 kiloya kadar el bagajı hakkımız var ama bankoda ayağının yanına koy görmezlerse tartmıyorlar bile fakat oralardan geçtikten sonra uçakta sorun çıkarırlarsa daha bir kötü olur

İnanılmaz kararsız kaldım 1 haftadır bunu düşünüyorum ne yapsam yok mu daha önceden uçakla yanında bilgisayar götürmüş bir arkadaş

• Valla hocam bende merak ediyorum .. O bantlar zaten felaket birşey bavulda bile içim parçalanıyor Ama LCD monitörü vermiştim bir keresinde sağlam olarak geri aldım beklemiyordum ama Belki kasayada birşey olmaz denemek lazım
  • akıllıca bir paketleme ile bu iş olur. Da, adamım sen neyin peşindesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: DriftRacer

Valla hocam bende merak ediyorum .. O bantlar zaten felaket birşey bavulda bile içim parçalanıyor Ama LCD monitörü vermiştim bir keresinde sağlam olarak geri aldım beklemiyordum ama Belki kasayada birşey olmaz denemek lazım

aynen hocam o bavul oradan inerken bavula koyduğum nutellalar bile gözümün içinden film şeridi gibi geçiyor kasayı o halde görsem bayılırım heralde bilemiyorum

ama sanırım bende senin gibi monitörü köpüklerine koyup bavula atacağım izin verirlersede kasayı kabin bagajına almayı düşünüyorum umarım uçakta evde yaptığım hesap tutarda bagaja sığar kasa

@AntonioMontana önerebileceğin herhangi bir paketleme yöntemi var mı? çok makbule geçer

• Kasayı parçalara ayır, anakart vb'yi valizine koy; ama anti statik torba ve köpük kullanmalısın. Monitörü de aynı şekilde taşı. Boş kasan dandikse Kıbrıs'tan bir boş kasa al. Yok kasadan memnunum diyorsan da onu ayrı kolile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

Kasayı parçalara ayır, anakart vb'yi valizine koy; ama anti statik torba ve köpük kullanmalısın. Monitörü de aynı şekilde taşı. Boş kasan dandikse Kıbrıs'tan bir boş kasa al. Yok kasadan memnunum diyorsan da onu ayrı kolile.

hocam zaten ekran kartını söktüm onu kendi kutusuna köpüğüne koyup valize attım ama hayatımda hiç anakart sökmedim bakayım yarın becerebilirsem yapayım onu olmadı o dediğin anti statik torbadan ve köpükten daha fazla bulup komple kasayı kaplarım üstüne birde battaniye ile sararım
  • Köpük kullan olay çözülür
  • Kirilgan Esya olarak vermen gerekiyor.... Onlar icin ayri yerler var bildigim
    Detaylarini bilmiyorum nasil oluyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.