Şimdi Ara

UÇAK TEKNOLOJİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Tercih dönemine son 2 gün kaldı bu akşam yapmayı düşünüyorum lys puanım düşük olduğu için önümde 2 seçenek var Ya İstanbul veya Marmara Üniversitesinde Almanca Öğretmenliği veya alman dili ve edebiyatı okiyacağım veyahutta uçak teknolojisini düşünüyorum sizin önerilerini neler ? Çpk acill cevap veriniz lütfen uçak tekonolojisi 2 yıllık bölümden mezun olunca düGün hayatım olurmu iş bulabilirmiyim düz lise mezunuyum sizin önerileriniz neler akşam tercihimi yapacağım ilk önce istanbul üniv. Almanca öğretmenliğimi yazayım yoksa Aydın/Kültür/Bilgi üniversitesinde Uçak Teknolojisini mi yazayım ? Yardımcı Olursanız Sevinirim Kpnu Hakkında Bilgisi Olan Veya Bu Bölümden Mezun Olan lütfen yardım edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İngilizcen nasil teknisyenlik icin onemli ?

• bende uçak teknolojisi okuyup dgs ile mühendisliğe geçiş yapcam
  • Az çok okuldan bildiklerimizle iite almancam iyi ingilizce kursunada girmeyi düşünüyorum ve olursa uçak teknolojisinden sonra dgs den 4 yıllık bbölümede geçebilirim siz ne öneriyorsunuz ? iş imkanları maaş vs.

• tburakp58 T kullanıcısına yanıt
    Gecebilirsen Muhendislige gec. İs imkanlarida yeni mezun tecrubesiz ve lisanssiz olacagindan 2000-2500 lira

• kendi bölümünden devam et bence çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: poset cay

kendi bölümünden devam et bence çok güzel

neye karar verdin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.