Şimdi Ara

UC-Logic WP5540-TAB19 Grafik Tablet video incelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
31.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tebrik ederim Mesut, güzel çalışma.

Bu arada ürün çok hoşuma gitti, edinmem gerek 1 adet.
  • gercekten basarılı bır anlatım 1 tanede ben sıparıs verıcem yanlız bu alet takılıyken mouse uda kullanabılıyomuyuz onu tam anlayamadımda
  • Evet, tablet takılıyken farenizi de kullanabiliyorsunuz.
  • şimdi kalemi tabletin üstünde 2 3 mmde kaydırınca mouse ekranda kayıyor. videoda dediği gibi ekran tabletin alanı gibi mesela tabletin sağ altına indirirseniz kalemi mouseda ekranda sağ alttadır. bunu yaparken tablete sürtmüyoruz kalemi. tablete dokunma tıklama anlamına geliyor. tablete sürtme tıklayıp kaydırma anlamına geliyor. ayrıca hassasiyeti çok güzel ben daha kötü olur diye sanıyodum. 800dpi mouse dan daha hasas bi kalem. tabi benüst modelini kullanıyorum ona göre.
  • Eline saglik süper bi inceleme olmus ben acikcasi bunun fiyatinin uçuk fiyatlarda olabilcegini düşündüm ama gercekten ucuzmus.
    en kısa zamanda ve ilk firsatta alicam
  • Elinize saglık mukemmel bi inceleme
  • hafif siklet grafik & web tasarımcı olarak uzun süredir sistemi upgrade etmeyi düşünüyordum ve parça konusunda ufacık fiyatlara bile takıp cimrilik ediyodum daha önce grafik tabletleri inceleyip fiyatlarının 150 ytl civarlarında dolaştığını görmüştüm fakat bu ( süper hızlı izlenen ve gayet hoş tanıtım videosundaki tableti görünce upgrade etmeyi bi kenara atıyorum ve hemen bu aletten bi tane alıyorum dedim :D çünki hem gerçekten ucuz hemde başarılı valla bir sürü özellik var

teşekkürler donanımhaber teşekkürler mesut abi teşekkürler UC-logic teşekkürler türkiye

her nerede çiziliyor ve
    saçamaladım neyse

• Bu arada Sapphire gibi UC Logic'in de TR yetkilisi Kemal Heper
  • Çok güzel anlatım olmuş bayıldım Speed-Step eline sağlık forumda böyle anlatımlar çok güzel olur fx57 sendende bekliyoruz
  • emeğineze sağlık
  • peki bu tablet 3d studio max için kolaylık sağlar mı. bir de öğrenmek istediğim, acaba çizimde gecikme oluyor mu, videoda göründüğü kadarıyla çizim ile bunun ekrana yansıması arasında biraz zaman var sanki imleç kalemi geriden takip ediyor gibi, bu mesele tabletin ayarlarından filan halledilebiliyor mu, yani aynı mouse gibi hızlı hale getirilebiliyor mu tablet.
  • İnceleme güzel olmuş Mesut eline sağlık.

Bu arada bu üründen çok daha kapsamlı ve iyi ürünler var, onları inceleseydin daha güzel olurdu sanki. Bu en standart grafik tabletlerden bir tanesi. Daha iyilerinin incelemeleri daha iyi olurdu.

Bu arada o nasıl bir çiçektir? Renk seçimlerin iyi değil.
  • olay güzel olmuş...
    devamını bekleriz yanii...

• Bende bugün tabletimi teslim alıyorum... Bu filmi keşke daha önce izleseydim daha çok bilgim olurdu... Şimdi izledim ama ürünü aldığıma çok memnunum. Grafik çalışmalarımda ve diğer çalışmalarımda büyük yardımcım olacağına eminim... Herkese tavsiye ederim... Sanırım maustan sonra en çok kullanılacak ürüne benziyor... Kolay gele...
  • grafik tableti alacaklar dikkat 3 gün oldu alalı aldıktan sonra öğrendim ki tabletin kaleminin çok basit bi plastik ucu değişmiyor bu yüzden 3 4 ayda bir kalemini almanız gerekecek ve kalemin fiyatı da 20 ytl civarında yani bu bence resmen sömürmedir. isteseler bunu değişir veya erimeyen bi maddeden yapabilirler
  • güzel bir çalışma olmuş ellerinize sağlık, yalnız bu tarz tabletlerde çalışmak kolay değil, en azından ekstra el becerisi olmayanlar icin. Bende de aynı ürünün trust marka olanı var, 10 dk ugrastıktan sonra genelde elim yoruldugundan mouse la devam ediyorum, sanırım biraz da alışma işi.

Speed Step sana sormak istedgim bir sey var bu video yu yaparken en basta alt yazı olarak cıkan "haber editoru" gibi yazının arkasına renkli fon yapmıssın bunu nasıl yapıldıgını anlatabilrimisin? Simdiden tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liberty Citizen -- 21 Ocak 2007; 23:43:57 >
  • güzel sunum...eline sağlık çiçek çizimi sunuma ayrı bir hava katmışş..
  • alan kullanan oldu mu ? en ucuz nerden alabiliriz ?
  • arkadaşlar bu tabletin kalemine ne pil dayanır ne para
    araştırmadan bişi almayın
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.