Şimdi Ara

Ubuntu Kurulum Hataları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birkaç gündür merak ve denemek için ubuntu yüklemeye karar verdim ve bununla uğraşıyorum. Win 7 kullanıcısıyım ve win 7 üzerine wubi üzerinden ubuntunun sitesindeki son sürümü yüklemeye çalıştım ancak olmadı. Sonra ubuntu 9.10 sürümünü yüklemeye çalıştım bir siteden iso dosyası olarak yükledim ve bu şekilde kurmaya çalıştım ancak her iki durumda da yüklemelerin sonuna doğru benzer hataları verdi. Wubi üzerinden son sürüm için rev.245 log hatası , diğerinde rev.160.log hatası verdi. Resimleri yükledim. Sorunu nette arattım yabancı forumlarda da aynı sorunla ilgili konu buldum ancak burdan da birşey çıkmadı. Sıradan bir pc kullanıcısıyı kodlama vs. hakkında hiçbir bilgim yok. Win 7 nin yanında ubuntu kurmak istiyorum ne yapmam gerekiyor. Teşekkürler...

Ubuntu Kurulum Hataları

Ubuntu Kurulum Hataları

• Kendi sitesinden indirmek varken neden başka sitelerden indiriyorsun?
    Şu an 11.10 sürümü mevcut. onu dene.

http://www.ubuntu.com/download/ubuntu/download
  • Wubi ile kurmak her zaman sorun çıkarıyor, eğer sadece meraktan linux yüklüyor isen sanal makinede kur. Yok eğer gerçekten kullanmak için kuracaksan linux için 15-20 gb'lık (veya daha fazla) bir bölüm açar oraya yüklersin windowsuna da bir şey olmaz.
  • aynı sorunla karşı karşıyayım yok mudur bir çözümü?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.