Şimdi Ara

Ubisoft 'UPlay' Uygulaması Hakkında Bilgilendirme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
28.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • uplayleri istediğin ubisoft oyununda kullanabilirsin tabi uplay uygulaması varsa o oyunda
  • ben kazandıgım puanlar ıle ac brotherhood,prınce of persıa dinamik tema ve ac brotherhood multıde oynamak ıcın hallequin karakterını ucretsız aldım.
    bır baska oyundan kazadıgınız uplay puanını baska bır oyundada kullanabılıyorsunuz.ac brotherhhod oyunununda kazandıgınız puanı pop oyunu ıcın kullanabılırsınız gibi.

Ubisoft 'UPlay' Uygulaması Hakkında Bilgilendirme
  • 2 adet uPlay hesabı arasında oyunları bi hesaptan diğerine aktarabiliyo muyuz arkadaşlar..? Hesabımın birinde HAWX 2 diğerinde GR Future Soldier var, bu oyunları tek bi hesap altında toplamak istiyorum yani. Mümkün mü bu..?
  • Beyler ac revelations'da oyunu bitirdim ve alınması gerekenleri aldım. (İshakpaşa zırhı haritasının kitapçıda satıla çıkması mesela) Şimdi tekrardan bir oturum açtım yeniden oynuyorum, kitapçıda harita gözükmüyor.Uplay de satın alınmış tiki var.Nasıl olacak bu iş?
  • arkadaşlar websitesinden puanlarımla aldığım içerikleri nasıl ps3 den indiricem :(
    Redeem kodumu gelecek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuspectT

arkadaşlar websitesinden puanlarımla aldığım içerikleri nasıl ps3 den indiricem :(
    Redeem kodumu gelecek ?

Her hangi bir ubisoft oyununu takarak u play'e bağlanacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

quote:

Orijinalden alıntı: SuspectT

arkadaşlar websitesinden puanlarımla aldığım içerikleri nasıl ps3 den indiricem :(
    Redeem kodumu gelecek ?

Her hangi bir ubisoft oyununu takarak u play'e bağlanacaksın.

Teşekkürler, yazdığımın akşamına çözmüştüm :) :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuspectT -- 18 Nisan 2013; 11:01:14 >
  • Bir soru da benden; UPlay XBOX360'da da aynı şekilde kullanılabiliyor sanıyorum.

XBOX'ta uplay kullanan arkadas varsa kendisine bir de özelden sorum olacak.

ve son olarak mesela AC2'de 1000 puan alarak tum achievementları açmıştım.

UPlay'a kaydolduğumda geçmişe ait oyunlardaki başarılarımdan da puan kazanabilecek miyim?

Teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.