Şimdi Ara

Ubisoft Mühendisi Yeni Prince of Persia Oyununu mu İşaret Ediyor? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • uzun zaman oldu inşAllah güzel bir oyun geliştiyorlardır da beklentileriimiz boşa gitmez

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Warrior Within tarzında yeni nesile gelecekse gelsin ki sanmıyorum Ubisoft beni sadece son zamanlarda Far Cry 3 ile şaşırttı gerisi hep klon oyunlar bakalım neler olacacak. Zaten bayağıda satış patlaması yapar sağlam bir pop olursa. 2d falan gelirse veya Forgotten Sands gibi olursa serinin sonu gelir ve isim haklarını satarlar diye düşünüyorum.
  • Ubisoft bu oyunu bence Haziran'da E3'te sunacağını sanıyorum. Çünkü AC:Unity'i sunucak ve sürpriz olarak bir kaç oyun daha sunacakmış. Sunacağı sürpriz oyunlardan biri kesinlikle Prince of Persia'dır.

En geç Mayıs ayında PoP'tan sızıntı gelir. Ubisoft'un sızıntı konusunda, üstüne yok biliyorsunuz. Ayrıca 4 senede güzel bir WW çıkarmışsa çıkarmıştır, çıkarmamışsa mecburen AC oyununun satmamasını bekleyeceğiz, Buda bir 5 sene sürer bence.

Yeni bir WW senaryosunda bir PoP, AC'nin bütün seri satışlarını geçer.

• Ubisoft , AC - Division - The Crew - Watch Dogs gibi iddalı oyunların arasında sönük bir Pop ile çıkış yapmaz diye düşünüyorum.Bu sefer adam gibi bir Pop oyunu görebiliriz bence ,şimdilik E3'ü beklemekten başka çare yok.

• Yeni bi pop harika olur two thrones dan sonra gelen oyunlar yaramazdı güzel bişeyler yaparlar inşallah

• Mobil oyun çıkmasın da gene. Adam gibi dövüş mekanikleri olan(mümkünse WW tarzı) yeni nesil bir PoP muhteşem olur. 4'ün resmini görünce o salak tekli dövüşler geldi de aklıma tövbeler olsun katlanıp bitirebilmişim iyi ki o da seriye saygımdan..
  • Sıralama yanlış :D

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.