Şimdi Ara

Tyt 2019 kullanma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle hepinize başarılar, Allah yardımcınız olsun. Ben geçen sene sınava girdim bu sene de gireceğim. Tyt 2020 parasını ödedim ama girmeyeceğim COVİD nedeniyle. Geçen seneki sıralamamı kullanabilirim değil mi 5k yapmıştım. Ayt ye gireceğim sağlam hazırlandım diyebilirim boşa gitmesin. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aga siz harbi dalga geçmek için mi soruyorsunuz, yoksa soru sormak için mi yoksa sıralama ile hava atmak için mi?

Harbi şaka gibi adamlar var burda amk

1) Geçen sene TYTde 5 K yapmış birisi bu sene o puanı kullanabileceğini bilir.

2) Bu sene TYTye girmeyip en başından AYTye sağlam hazırlanan biri o puanı kullanabileceğini bilir.

3) Böyle bir soru sınava 1 gün kala sorulmaz.

4) İnternete bu sorunun cümlesinin yarısını yazdığında karşına 1 milyon tane bilgi sonuç çıkıyor bu soru burada sorulmaz.

5) Birisi gelip burada kullanılamaz dese ne diyeceksin amk, gidip internetten bakacaksın e sormadan baksana.

Allah için zaten milletin kafası taşak gibi böyle konular açıp birde ayarlarıyla oynamayın.
  • Aga siz harbi dalga geçmek için mi soruyorsunuz, yoksa soru sormak için mi yoksa sıralama ile hava atmak için mi?

2) Bu sene TYTye girmeyip en başından AYTye sağlam hazırlanan biri o puanı kullanabileceğini bilir.

4) İnternete bu sorunun cümlesinin yarısını yazdığında karşına 1 milyon tane bilgi sonuç çıkıyor bu soru burada sorulmaz.

5) Birisi gelip burada kullanılamaz dese ne diyeceksin amk, gidip internetten bakacaksın e sormadan baksana.

Allah için zaten milletin kafası taşak gibi böyle konular açıp birde ayarlarıyla oynamayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toxically II -- 26 Haziran 2020; 12:52:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toxically II

Aga siz harbi dalga geçmek için mi soruyorsunuz, yoksa soru sormak için mi yoksa sıralama ile hava atmak için mi?

Kardeşim ne havası ya boş yapma ünideyim ve üni DEĞİŞTİRMEYECEĞİM, gayet iyi bir yerdeyim çok şükür. İlk 100 bursu için gireceğim geçen sene 8 kişiyle kaçırdım. Tedirgin oldum, doğrulama için yazdım hemen her şeyi hava demeyin. Burada hava atmam ne işime yarayacak ve bununla hava mı atılır

• QualityDommage kullanıcısına yanıt
    Hangi alandan deniyosun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.