Şimdi Ara

TX-P50ST50E kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TX-P50ST50E hangi 3d gözlükle uyumludur kullanan bilen arkadaş var mı? Birde bu tv ile pc yi bağlayıp ya da konsol bağlayıp oyun oynamak sıkıntı oluşturur mu plazma olması açısından? şimdiden herkese teşekkürler....

• quote:

Orijinalden alıntı: totti44

TX-P50ST50E hangi 3d gözlükle uyumludur kullanan bilen arkadaş var mı? Birde bu tv ile pc yi bağlayıp ya da konsol bağlayıp oyun oynamak sıkıntı oluşturur mu plazma olması açısından? şimdiden herkese teşekkürler....

TY-ER3D4ME model panasonic active 3d gözlükleri kullanıyorlar, galiba şu an Türkiye'de en ucuz Vatanın %25 indirimi ile BURADA
    Konsol bağladığınızda da sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum, en azından latency açısından keza; Pana'nın plazma pannellerinin ekran tazeleme oranlarının üstüne TV yok piyasada.

• quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

Panasonic gozlukleri pahalli

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B007ITXYM2/ref=s9_simh_gw_p23_d0_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=0XSTV7Q9YDWA41CDRAQH&pf_rd_t=101&pf_rd_p=317828027&pf_rd_i=468294

ben bunlari kullaniyorum, trde sanirim cifti 100tl yada belki daha assagisina bulunabilir

Samsung gözlüklerin Panasonic plazma modelleriyle birebir uyumlu olduğunu bilmiyordum. Bilgilendirme için teşekürler.

• onemli degil :)
  • gözlükleri çözdükte plazmada burn olayı olabilir mi oyun oynarken konsolda bunu merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

Panasonic gozlukleri pahalli

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B007ITXYM2/ref=s9_simh_gw_p23_d0_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=0XSTV7Q9YDWA41CDRAQH&pf_rd_t=101&pf_rd_p=317828027&pf_rd_i=468294

ben bunlari kullaniyorum, trde sanirim cifti 100tl yada belki daha assagisina bulunabilir

üstad böyle ekonomik bir çözüm sunman güzel de türkiyede temin edebileceğimiz bir yer var mı?

• mediamarkt yada teknosada satildigini biliyorum..mediamarktte indirim yaptirabilirsiniz yada indirimli bir gunu bekleyerek uygun fiyata alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.