Şimdi Ara

Two Broke Girls (2011) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
2
Favori
8.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gecen sezon ing. altyazi ile izledim diziyi.bir sezon sonra TR altyazisi cikmis boyle olmaz ki big bang olunca cat diye cikariyorsunuz ayni gun ama bu diziye TR altyazi yapmayarak bence yanlis yapiliyor.
  • Çerezlik dizi olarak gördüğüm için güzel başladığını düşünüyorum 6.sezonun
  • Güzel mi dostlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6. sezonu ing. altyazi ile izlerim dersen hic durma.gerci ilk 5 sezonu ne hizda bitirecegin onemli o zamana 6. sezona da lutfedip altyazi yaparlar belki.
  • biraz önce can sıkıntısından başladım promo haric ilk iki bölüm çok da iyi olmasa izlenebilecek düzeyde

• ben bu saatde buna niye kahkaha attım
  • oleg, adamım benim.

• Çok iyi ya bir oturdum mu 5 6 bölüm izlemeden bırakamıyorum .Max
  • şaka maka, caroline

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/b8/e4/d4/b8e4d431ac8d01e10898a61640e47c67.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

şaka maka, caroline

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/b8/e4/d4/b8e4d431ac8d01e10898a61640e47c67.jpg

Tahta gibi be... :) Bir de fotoğrafa 3 saniye bakınca sesi kulağımda çınladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

şaka maka, caroline

Tahta gibi be... :) Bir de fotoğrafa 3 saniye bakınca sesi kulağımda çınladı.

arkadan görünüşü iyi zaten

• Caroline - I need good nine hours sleep (güzel bir 9 saat uykuya ihtiyacım var)

Max - no, you need good nine inches (hayır, güzel bir dokuz inçe ihtiyacın var (9inç = 23 santim))

bisey dikkat ettim, s02e15 , caroline 5-6 bölümdür aynı pantolonu giyiyor

• oleg reyizin ses taklitlerine bakın hele

• han-job

• Dizi iptal edildi,

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    İzleyeni az olsada komikti be :S tamam friends olmasada izletiyordu, gulumseriyordu. en azından yan karakterler oleg sofi han gibi her kadraja girince gulerdim. Han-max siyalogları, han sofi 😞

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Dizi iptal edildi,

250 bin dolar harcadıkları barları vardı yani artık fakir değildiler.ilk sezonla uzaktan yakından alakası kalmamıştı bence rating yüzünden değil yazacak bir şey bulamadılar.
  • Ben yeni başladım bu diziye. Caroline ağır işkence muhabbetlerine deliriyorum, yanımda olsa boğazlarım o derece. Max yine nispeten iyi. Ancak yan karakterler espri olarak çok önde favorim açık ara Sophie, ondan sonra en komik bulduğum Han.

• Dizinin bitirilmesi kötü oldu. Sıcak bir ortamı vardı. Bu arada Kat yani Max
  • 50-60 dizi bitirmişimdir bu Caroline kadar gıcık, sinir bozucu bir karakter görmedim. Güzel desen değil, komik zaten değil, boğazını sıkmak istiyorum, gıcıklık abidesi resmen.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.