Şimdi Ara

Twitterım yok oldu !! acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Twitter hesabımı bazı kişisel nedenlerden doalyı yaklaşık 2 hafta önce silmiştim bugün masaüstünden twitterımı tekrar açmak istediğimde Üzgünüz, böyle bir sayfa yok! Fark ettiğin için teşekkürler, bunu yakında düzelteceğiz ve her şeyi eski haline getireceğiz. diye bir yazıyla karşılaştım ama twitterımın silineceği kadar uzun bir süre kapalı kalmadığına eminim ve işin kötü yanı twittera kayıtlı olduğum emailimi unuttum :X resmen unuttum!!! ne yapabilirim ? neden böyle bir yazıyla karşılaştım sizce? yardım lütfen :(

• Valla ben de aynı soruna sahibim dün 6dan beri kız arkadaşımla kavga ediyorduk ben de ne yazdıklarını görmemek için arada sırada kapatıp açıyordum 1-2 günlük dün de aynısını yaptım ve bende de aynı sorun çözdünüz mü sorunu kafayı yiyeceğim ..
  • Bence tamamen silinmistir artik..yeni hesap acin:)1.5 dakikanizi almaz:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya tamam da neden silinsin ben 5-6 dakikalık dondurdum baktım açılmıyor allah kahretsin
  • Aynı şey benım de başıma geldi 2 günlük bir dondurmanın ardından bugün hesabıma ulaşamadım. sorunu düzelticez zart zurt bişeyler diyorlar ama bakalım bu arada aynı sorunu yasayıp da bi kac gün içinde düzelen varsa yeşillendirsin beni de
  • Aynı sorun bendede var ilk defa hesap dondurdum, 1 hafta filan oldu donduralı, dondurmaz olaydım, tekrar kullanıcı adımı şifremi girdim,

Üzgünüz, böyle bir sayfa yok!
    Fark ettiğin için teşekkürler, bunu yakında düzelteceğiz ve her şeyi eski haline getireceğiz.

diyor, ayrıca, şifremi 0 lama talebi yaptım oda olmuyor mail adresime şifre filan gelmiyor. Ne yapacağız bilmiyorum. Bilen biri varsa yardımcı olursa çok memnun oluruz..
  • Banada oldu demekki genel bi sorun var

• Aynen ben de dün dondurdum fakat açılmıyor şuan
  • AÇABİLEN OLURSA HABER VERSİİİNN LÜTFEENN

• acabilen arkadaslar bizi bilgilendirirse seviniriz
    sanıyorum sorun hepımızde aynı
    umarım hesapları kaybetmeyiz
  • Bende bu yazı çıkıyo dün devre dışı bıraktım bugün etkinleştirmek istiyorum ama böyle bir sayfa yok diyo düzeltebilen varsa yardımcı olabilir mi
  • aynen bende dün kapattım ve yok açılmıyo şaka gibi ya :S düzelir mi acaba puf.s arkadaşlarım sürekli dondurup açıyo rahatlıkla :s
  • Düzelir bence sorun genel demekki keep calm arkadaşlar

• Tamaniya T kullanıcısına yanıt
    yeni hesap açtım walla az önce ama inşallah düzelir bari
  • gencler benım hesabım acıldı sorunsuz bı sekılde devam ediyorum,bi kontrol edın ıstersenız..
  • Adamsın ağustos böceğiii

• gamze_korkmaz kullanıcısına yanıt
    Düzelmişşş geri dönebilirsiinn

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.