Şimdi Ara

Twitch Kanalımızda Bu Hafta! (22 - 28 Haziran) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gökhan + Talha + DayZ = BSC'yi sevme sebebim.
  • Arkadaşlar herkese selamlar,

Bilmeyenler adına ben Talha Aynacı; Twitch kanalımızdan sorumluyum. E3 fuarı için 1 haftadır yurt dışındaydım. Gelir gelmez klavyeye sarıldım. Eleştirilerle ilgili olarak daha önce de uzun uzadıya bir yorum bırakmıştım ama herkese ulaşmamış olabilir. Umarım bu yorumum daha fazla kişiye ulaşabilir.

Yorumlarınız için teşekkür ederim öncelikle. Ne yapmamız gerektiği konusunda daha iyi fikir sahibi olabiliyoruz. Gelen eleştirilerin hiç birinin art niyetli olduğunu düşünmüyorum. Bir arkadaşa yanlışını düzeltmesi yönünde tavsiye vermek olarak görüyorum. Kitlemizin, Türkiye'de oyun kültürüne aşina olan bir kitle olduğunu biliyoruz, gurur duyuyoruz ve buna göre hareket etmeye çalışıyoruz. Daha önce söylediklerimi tekrar etmeyip kısa kesmek istiyorum. Yayınlarda karşınıza çıkacağımız unsurları hem o platformun gerektirdikleri hem de BSC takipçilerinin istedikleri doğrultuda ayarlamaya çalışsak da uyum/denge sorunu yaşanabiliyor. Ancak sizi temin ederim; Türkiye'de "her şeyden önce oyun kültürü" sunmayı amaçlayan bir ekip olarak yayınlarımıza şekil vereceğiz. Bunu da 1-2 ay içinde hissedeceksiniz.

Hassasiyetiniz için teşekkürler. Soru, yorum ve eleştiriler için: talhaaynaci@bolumsonucanavari.com adresine mesajlarınızı bekliyorum. Daha önce mesaj atan arkadaşlara dönemedim maalesef E3 dolayısıyla. Onları da bu hafta içinde cevaplayacağım.

Kalın sağlıcakla!

• quote:

Orjinalden alıntı: n0.pRobLem

Arkadaşlar herkese selamlar,

Bilmeyenler adına ben Talha Aynacı; Twitch kanalımızdan sorumluyum. E3 fuarı için 1 haftadır yurt dışındaydım. Gelir gelmez klavyeye sarıldım. Eleştirilerle ilgili olarak daha önce de uzun uzadıya bir yorum bırakmıştım ama herkese ulaşmamış olabilir. Umarım bu yorumum daha fazla kişiye ulaşabilir.

Yorumlarınız için teşekkür ederim öncelikle. Ne yapmamız gerektiği konusunda daha iyi fikir sahibi olabiliyoruz. Gelen eleştirilerin hiç birinin art niyetli olduğunu düşünmüyorum. Bir arkadaşa yanlışını düzeltmesi yönünde tavsiye vermek olarak görüyorum. Kitlemizin, Türkiye'de oyun kültürüne aşina olan bir kitle olduğunu biliyoruz, gurur duyuyoruz ve buna göre hareket etmeye çalışıyoruz. Daha önce söylediklerimi tekrar etmeyip kısa kesmek istiyorum. Yayınlarda karşınıza çıkacağımız unsurları hem o platformun gerektirdikleri hem de BSC takipçilerinin istedikleri doğrultuda ayarlamaya çalışsak da uyum/denge sorunu yaşanabiliyor. Ancak sizi temin ederim; Türkiye'de "her şeyden önce oyun kültürü" sunmayı amaçlayan bir ekip olarak yayınlarımıza şekil vereceğiz. Bunu da 1-2 ay içinde hissedeceksiniz.

Hassasiyetiniz için teşekkürler. Soru, yorum ve eleştiriler için: <a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=107204264&url=mailto:talhaaynaci@bolumsonucanavari.com" data-href="mailto:talhaaynaci@bolumsonucanavari.com">talhaaynaci@bolumsonucanavari.com</a> adresine mesajlarınızı bekliyorum. Daha önce mesaj atan arkadaşlara dönemedim maalesef E3 dolayısıyla. Onları da bu hafta içinde cevaplayacağım.

Kalın sağlıcakla!

Talha Abi, ben seni ve BSCyi çok seviyorum, umarım eski efsane günlerinize dönersiniz. Valla çok eleman gelmiş, ortalık çorba olmuş. Onlar twitchde devam etsin, siz bol muhabbeti oyun serileri çekin Gökhan abiyle.

• Haftanın her günü yayın yapmak zorunda değilsiniz ki? 3 gün yayın yapın az olsun öz olsun ama bsc ekibindekiler bu yayını yapsın çünkü biz başka yayıncıları izlemek istesek zaten bunu twitch'den araştırırak yapabiliriz. Upload'ı alanın kendini streamer saydığı bi zamandayız. Oyunlara karşı bir yeteneği olmayan, ağzı laf yapmayan, chat ile doğru düzgün muhabbet edemeyen adamlar kendilerine yayıncı diyolar twitch'de. İşte biz de biraz seçici olalım diye sizi izlemek istiyoruz, siz de tanımadığımız etmediğimizi kişilere yaptırıyorsunuz bu işi ee haliyle de böyle tepkiler geliyor işte.

İşten dolayı vaktiniz olmayabilir bunu anlarız ancak üstte dediğim gibi haftanın her günü yayın yapmak yerine daha az yapın ama oturup sizi izleyelim tanımadığımız ve tanımak istemediğimiz kişileri değil.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Edward ın hakkını yemeyin istenilen hardcore oyuncu kendisi hatta BSC nin ihtiyacı olduğu kişiydi,retro yayını yapan yoktu

• Osmanlı Soylusu, Yeşil Dev ve Edonarus bana kalırsa gayet iyiler.

• Yeni yayıncıların yeni yetme moderatörleri direk olarak twitch kanalında yöneticilik yapıyor kafasına göre uzaklaştırma veriyorlar eski BSC yayınlarını istiyoruz BSC için takip ediyordum onuda bıraktım zaten BSC hariç tüm Twitch yayıncılarını toplamıssınız.

• Bune saçma yayın tablosudur arkadaş, az olsun öz olsun BSC ekibi dışında mümkünse hiç kimse olmasın hiç birine ısınamadım şahsen şu yukarıdaki resim bence rezillik.

• Herkese selam,
    Bu kadar kalabalık twitch yayını olması problem değil bence ama yorumlarda bir arkadaş probleme tam nokta atışı yapmış, bu isimlerin neredeyse hiçbirini sevdirerek, alıştırarak getirmediniz. Bence problemin en büyük sebebi bu. Ha biz E3 fuarındaydık, bu isimler hep bir haftalığınaydı derseniz başım gözüm üzerine, diyecek hiçbirşey yok kaldı ki bazıları bayadır yayın yapıyor. Ayrıca lakap konusunda arkadaşlara katılıyorum, yanlış anlamayın ama çocuk gibi (özellikle yabancı) takma isimlerle yayına çıkan arkadaşlar var. Bu lakapları görünce arkadaşların oyun kültürü bilgisi konusunda size inanmakta güçlük çekiyorum (ha şurası ayrı ki Talha reis diyorsa bir bildiği vardır). Kaldı ki Eray'a nedensiz yere başlarda gıcık kapıyordum, ne işi var ya bu adamın burada diyordum ama bir kere izlemeyi deneyince kendisinin son derece efendi bir insan olduğunu gördüm, ayrıca yayınları da keyifli geçiyor bence (affet beni Eray'ım günahını aldım :( ). Acaba burada yorum yazan insanlar yayınları izleyip de mi olumsuz yorum yazıyor? Şöyle bir durum da var ki benim de izleyip de bu ne ya dediklerim de oldu/oluyor maalesef. Sonuç olarak gelin buralara bir el atın buralar çok karıştı. Ek not: Talha reis Resident Evil ile ilgili dosyanı hala bekleyenler var unuttuk sanma. Ramazanda 10 numara gider söyleyeyim. Çok uzun tuttum kusura bakmayın, herkese hayırlı ramazanlar, kendinize iyi bakın.

• Nur'un gidişiyle zaten çökmeye başlamıştı BSC. Kaç zamandır da izlemiyorum.

Nur - Tunahan favorilerimdi biri gitti diğeri ortalıkta gözükmüyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.