Şimdi Ara

Twelve Sky (12 Sky OB Guide Eklendi.) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
20.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genel inanışa göre uyduruk olan bu oyun,dünyada 100k+1m,dan fazla oyuncusu olan birçok oyundan daha iyi pk sistemine sahip diye düşünüyorum, sürekli savaşlar oluyo, neredeyse dakika başı.
  • Güncel o kadar uğaraştım yazacağım diye
  • Tekrar güncel pff sıkıntıdan patlıyorum zaten haberler başlasada az adrenalin dolsam
  • ELİNE SAĞLIK
  • Bu oyunu oynadim ama 2moonsu oynadiktan sonra skillerini pek begenmedim ama guzel bir oyun
  • çok güzel bi konu ellerine sağlık. ama çinden bıktıkkk
  • quote:

Orjinalden alıntı: *eMre

aeris e üye olamıyorum..

şifre seçme kısmında şifremi beyenmiyor

güzel oyuna benziyor.

şifrenin arasına _ falan koy oluyo bende yeni başlıcam.Güzel oyuna benziyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilker92

quote:

Orjinalden alıntı: *eMre

aeris e üye olamıyorum..

güzel oyuna benziyor.

şifrenin arasına _ falan koy oluyo bende yeni başlıcam.Güzel oyuna benziyor.

Arkadaşlar şifrenizin geçerli olabilmesi için en az bir harf, bir sayı ve alt tire yada ona benzer bir karakter bulundurmalısınız. Örneğin; hakan_125 gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi P¡s¡c¡k -- 27 Aralık 2007; 0:34:21 >

• quote:

Orjinalden alıntı: yaman01

http://www.youtube.com/watch?v=j7OzTBWiT88
    benimde hoşuma gitti bu akşam çekip bakacam

Evet güzel oyun... Bakayım biraz.
  • arkadaşlar oyunu 1 haftadır oynuyorum çok hoş ama oyunda hiç turk oyuncu bulamadım dolayısıyla çok sıkıntı çekiyorum questlerde felan eger serenity de oynayan varsa imailkzl@hotmail.com bana burdan ulaşsın lvl 40 fujin (bence en iyisi o) yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alésta

aeris e üye olamıyorum..

güzel oyuna benziyor.

hiç te ban diye doşuna deme şifren mesela:lala ise onu böyle yap:la.l.a gibi o zmn oluyo
  • OYNAYAN VAR MI HALA GÜZEL KONU HORTLATTIM BİRAZ
  • Artık kimse oynamıyor mu yaa?
  • hort beyler oynayan warsa başlıcam
  • evet varsa oynayan birisi bende başlıcam
  • biz ikimiz başlayalım nasılsa birileri gelir
  • Arkadaşlar oyun gerçekten çok fazla ucuz para sıkıntınız hiç olmuyacaktır örnek olarak 100-200 coine silah alabilirsiniz
  • ROBOROACH sen oynuyor musun hala zevkli mi görevler fln level atlama çok mu zor PvP sistemi nasıl?
  • Görevler zevksiz level atlarken sıkıyor kes kes aksiyon az duel sistemi ve savaşlar oluyor duelda adama pvp atıon kabul ederse pot basmadan kapışıyorsunuz savaşlar ise belli başlı bölgelerde oluyor ama eşit değil çünkü serenity serverında bir ara guanyin olun 20x exp fazla alın olayı vardı
  • Anlatmana göre pek iyi bir oyun değil zor kasılıyo görevler zevksizse gelmem çok sıkılırım zaten çok az kişi var türk olarak. sağol yinede
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.