Şimdi Ara

tweeter tavsiyesi bulunurmusunuz!.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar logitech z5500'üm var ve tweeter eksiliklğini bilmeyeininz yoktur.ben film izleyen biri olduğum için dts ve dolby dıgıtal devreye girdiğinde tiz eksikliği meydana geliyor.bu yüzden acilen tweeter almam gerekiyor.sadece for-x in tweeterini kullandığımdan başka markalara yönelcem tavsiyeleriniz bu markadan olmasın.konuyu buraya açmamın sebebi ise oto ses sisteminin bir parçası olduğundan buraya açtım.tam olarak 5 adet tweeter lazım önerdiğiniz marka ve model (fiyatı uçukta olabilir) önemli değil sadece değerlendirme vede fiyat performans olan hangisi ise onu alıcam.birde satan arkadaşlarımız bana pm den ulaşabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alacakll -- 2 Mayıs 2011; 17:06:12 >

• Fiyatı önemli değil ise Pıoneer marka alabilirsin ama karaköyde ucuz yerler vardır 5 tl ye alabilirsin 3 çift al işini görür.
  • gerçekten iyi tiz ses istiyorsan
    2 tk (4 adet) pioneer ts-s20 al derim. tize fazlasıyla doyarsın kardeş.
    aslında 1 tk (2 adet) da işini görür ama fazla tizli seviyorsun sanırım.
  • O modelde güzeldir. tavsiye ederim ama benim dediğim çok ucuz ve normal seviyede tiz veriyor.Para harcamak istersen Pıoneer Tizleride alabilrsin.
  • o çok ucuz olanlar resmen kulak tırmalıyor hatta kulak yırtıyor diyebilirim. işkence gibi..
  • 5tl lilk olanlardan daa önceden aldım ve hiç beğenmedim.arkadaşında dediği gibi kulakları mahvediyor.
    pıoneer alabilirim teşekkürler öneri için.
  • Aynen kulak kalmıyo biraz dinleyince
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.