Şimdi Ara

TVYO VİDEO İNDİRME KESİN %100 ÇÖZÜM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
5.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Tvyo'dan film indirmek artık çok kolay. Sağolsun bir tane arkadaşımız nasıl yapılacağını anlatmış. Sadece Tvyo değil Ntvspor.net, startv.com, ntvmsnbc.com, e2.com, cnbce.com vb.

VİDEO İÇİN TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan15826 -- 22 Şubat 2014; 14:45:15 >

• Up
  • Up up up up up up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçmi cevap yok
  • Arkadaşım sağol. Verdiğin linki izledikten sonra Flash Player'ı kaldırdım ve IE ile indirebiliyorum. Ama Chrome ve Yandex'de flash player zaten gömülü olduğu için inmiyor. IE ile indirdiğim dosyanın da çözünürlüğü iyi değil. Sonuçta 720p Belgesel indirmek için uğraşıyorum ben Tvyo ile. Ama bu yöntem malesef istenileni sağlamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silvio.Gioseppe

Arkadaşım sağol. Verdiğin linki izledikten sonra Flash Player'ı kaldırdım ve IE ile indirebiliyorum. Ama Chrome ve Yandex'de flash player zaten gömülü olduğu için inmiyor. IE ile indirdiğim dosyanın da çözünürlüğü iyi değil. Sonuçta 720p Belgesel indirmek için uğraşıyorum ben Tvyo ile. Ama bu yöntem malesef istenileni sağlamıyor.

Kardeş yeni bir yöntem buldum. İstediğin videoyu tek parça HD hale getirebiliyorum. Bana istediğin videoyu PM at. Sana geri dönerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan15826

quote:

Arkadaşım sağol. Verdiğin linki izledikten sonra Flash Player'ı kaldırdım ve IE ile indirebiliyorum. Ama Chrome ve Yandex'de flash player zaten gömülü olduğu için inmiyor. IE ile indirdiğim dosyanın da çözünürlüğü iyi değil. Sonuçta 720p Belgesel indirmek için uğraşıyorum ben Tvyo ile. Ama bu yöntem malesef istenileni sağlamıyor.

Kardeş yeni bir yöntem buldum. İstediğin videoyu tek parça HD hale getirebiliyorum. Bana istediğin videoyu PM at. Sana geri dönerim.

burada paylaşın da herkes nasiplensin

• quote:

Orijinalden alıntı: Qbert1903

quote:

quote:

burada paylaşın da herkes nasiplensin

Sonra da adamlar engellesin.

• İsteyene programı verebilirim. PM'den ulaşın
  • furkan15826 F kullanıcısına yanıt
    hocam bana da pm'den atın lütfen
  • quote:

İsteyene programı verebilirim. PM'den ulaşın

pm atın
  • program
  • İndirilen videonun kalitesi düşük olduktan sonra, proğramla ne kadar kaliteyi arttırsanda, yine inen proğramın kalitesinde bir video olur elinde.
    Haa ne yapmış olursun, videonun bit değerini arttırırsın veya video taşıyıcısını değiştirmeden kaliteyi h264 yaparsın veya 1080p HD formatında videoyu oluşturursun o kadar ve elinde uzantısı değişmiş olan bir video olur sadece.
  • http://www.ntvspor.net/video-galeri/messi-belgesel

bunun için indirme adresi verebilecek var mı?
  • beyler buraya atcam sorun olurmu programı
  • quote:

beyler buraya atcam sorun olurmu programı

Pm lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.