Şimdi Ara

Tv'ye 5.1 bağlama, aux üzerinden?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
9.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az altta bir arkadaş daha konu açmış, karışıklık olmasın onunkine diye yeni konu açtım, yöneticiler isterse birleştirsin

neyse, tanıdığın 106ekran Beko tvsine bimden şu an kampanyalı 5.1ses sistemini bağlamaya çalıştım ama yapamadım
    aux çıkışını telefona bağlıyorum ses geliyor, ama tv bin arkasındaki aux girişini bağlıyorum ses yok
    o kırmızı beyaz rca kablolarını tek tek denedim olmadı,
    uydu alıcısı ufak tvnin arkasına takılanlar var ya onlardan, ondan da çıkış giriş yapacağım şey yok
    tv bin ayarlarını kurcaladım ses falan onunla ilgili ayar da yok, hiç birşey yok :)

yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MIKROP DOGAN -- 30 Aralık 2013; 16:40:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tv nin aux çıkışı var ise oraya bağlanmalı
    sen büyük ihtimalle iki aux girişi birbirine bağladın
    tv de aux çıkışı yok ise kulaklık çıkışına da bağlanabilir
    sağlıklı bir cevap için her iki cihazın giriş çıkışlarını gösteren resim ekleyebilirsin
  • MuratTURAN1977 M kullanıcısına yanıt
    resimler bu,
    ilkinde ses sisteminden aldığım 3.5mm çıkışı tv'nin arkasındaki yere bağlıyorum ama ses yok

ses sisteminin arka altında 3lü kırmızı beyaz grup var onların hepsini tek tek tv'nin arkasındaki kırmızı beyaz yerle bağladım ama yine yok ses

ne yapsam ki

• Tv nin arkasindaki soketler giris mi cikis mi belli degil cunku yazmiyor. Kullanma kilavuzuna bakmak lazim. Eger cikis ise belki menulerden aktif etmek gerekiyor olabilir

• Merhaba arkadaşlar bende mikado v11b model hoparlör var aux kablosu ile telefona bağlantı yaptığımda seste herhangi bişe yok fakat televizyona bağlantı yaptığımda seste cızırtı geliyor ve ses açtığımda cızırtı seside yükseliyor başka televizyonda denedim yine aynı şekilde cızırtı sesi geliyor ne yapmam gerekiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.