Şimdi Ara

Tv aldım kutusu ve içindeki farklı çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bir mağazadan ismini vermek doğru olmaz.Türkiyenin sayılı markasının ismini kötülemek gereksiz
    aslında dev markanında bundan haberi var anlatınca hak vereceğinizi umarak yazıyorum
    izmirden bir mağazadan sıfır kutuusnda tv aldım.istanbulda oturdugum için adresime kargolanmasını istedim.ürün sıfır ve 2 yıl garantili olarak satıldı bana.6 ay kredi kartına taksitle faturasıyla aldım
    2 gün sonra kargodan aldım.
    ürünün kutusu ile içinden çıkan farklı modeldi.
    kurdum ve servisi aradım sorun oldugunu dile egtirdim
    servis bu ürünün yurtdışına satılan model olduğunu ve ilk kez gördüklerini söylediler.
    biz şaşkınlık içinde dedikki nasıl renoult modelde kangoo varsa üzerinde kangooyazması onun renault olmadığı anlamına gelmez mantığını gütsekte ürün ap ayrı bir markaymış.
    aldığımız yeri aradık , bizim ürünle kutunun aynı olacak şekilde satmakla zorunlulugumuz olmadıgını söleyince bu işin başka türlü olduğunu anladık.
    tüketici haklarını aradık ve bize gidilmesi gereken yerleri ve evreleri anlattı.
    faturadaki adrese dilekçeyazıp konuyu anlattık.10 gün içinde bir bilgi gelmesini bekledik.biz 1 aydan fazla bekledik.ve kutunun resmini tv nin resmini faurayı cekip hakem heyetine verdik.
    ayıplı olan mallarına sahip çıkmayan firmaya daha ne yapılabilirki?
    6 ay içinde bildirmek gerekiyormuş
    bize gelen ürün sanırım kullanılmış bir ürün.
    kısave öz yazdım.böle rezalet görülmez.aldıgım bayi bir de diyorki ürünü açtığınız için geri alamayız:)açmadan nasıl bilecem ben kutusuyla içindekinin farklı olduğunu:)
    böle insanlara güzel cevap verilecektir elbet.kanunlar ne için varki?

• Bu yüzden asla kutuyu siz değil servis açmalı.

Şuan değişimden gelen tv var evde açmadım servisi bekliyorum burada servis raporu çok önemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutunun üzerinde kargo bandrolleri var.fatura var.nerden geldiği belli.zaten burda bir dolandırıcılik var.biz başka bir şey hamle bekliyoruz bu mağazadan.aslinda fatura koskoca holdingin.yani muhattap alacagimiz kişi mağaza değil üretici firma.tuketici hakları fatura kimden çıkmışsa muhattap o diyor.biz hakem heyetine verdik resim fatura ve slipleri.bu saatten sonra yerli malı yurdun malı lafları pek fayda vermeyecektir.eger hamle yaparlarsa medyada maskara olurlarki burdan herkese paylaşırım.o yüzden servis açması pek bişey değiştirmez.kutu ve ürün farklı.faturada böle bir ibare yok.bize yaptıkları ayıplı malın verilmesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.