Şimdi Ara

TürkTelekom tarafından YALVARTILIYORUZ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
1
Favori
7.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vallahi Ankara'nın göbeğinde aynı durumdan muzdaribim..Telekom müdürlüğüne gitmekten oranın çalışanları fln stajer fln sanmaya başladılar beni!

Yarın 20 gb 4.5G 24 ay taahütlü tarifeyi soracağım..Taahüt içinde eğer normal internet altyapısı gelirse geçiş yapıp yapamayacağımı soracağım...

Bakalım ne olacak?

Ama bıktırdılar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim altyapi geldi telekomcular gelip binanin panosuna hat cekmis kablonun ustunede adimi yazip gitmisler bina icine kendi imkanlarimizla bagliyacakmisiz ama interneti hala eski adresimde kullaniyorum hala aktif olmadi nakil yapilan yerde 3 gun oldu online islemlerden bakiyorum talep beklemede yaziyor bi interneti vermek bukadarmi zor sonucta kimse gelip kutudaayar filan yapmicaklar sadece bir onayla sinyal gonderilicek bunu bukadar uzatmanin anlami nedir

• Leonardo Ryzov kullanıcısına yanıt
    128kbps 1megabit olmuyor 1megabit=1024kbps

• Me[S]uT kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam sonradan fark ettim ben 128 kbps ı , 128 kilobyte per second sanıyordum, kilo bit per second mış. Yani saniyede 16 kilobyte oluyor , 0.125 mbit. Çok düşük bir hız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo Ryzov -- 22 Eylül 2016; 14:11:31 >
  • Leonardo Ryzov kullanıcısına yanıt
    Evet malesef 2016 yılındayız

• Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Bu sorunu yaşayanların komşu binalarında internet var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: SvlyMmt

Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Bu sorunu yaşayanların komşu binalarında internet var mı?

Var tabiki hocam.

İnternet alt yapısı olmayan herkesi gruba bekliyorumhttps://m.facebook.com/groups/683214198492900?ref=bookmarks

• ePeP E kullanıcısına yanıt
    Katilmak isterdim ama facebook kullanmıyorum.

Dün btk"ya şikayet ettim. Bi işe yaramaz ama.

Evin önündeki asfaltta bir karış eninde bir karış derinliğinde yol boyu devam eden bir kesik var. Acaba fiber için yapılmış olma ihtimali var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: SvlyMmt

Katilmak isterdim ama facebook kullanmıyorum.

Dün btk"ya şikayet ettim. Bi işe yaramaz ama.

Evin önündeki asfaltta bir karış eninde bir karış derinliğinde yol boyu devam eden bir kesik var. Acaba fiber için yapılmış olma ihtimali var mıdır?

Kardeşim o zaman senden bi ricam var. Sende benim gibi hergün btk ya aynı şikayet metnini kopyala yapıştır olarak gönder

• arkadaşlar merhaba,
    bir süre girememiştim, konu almış yürümüş. öncelikle sorunu yaşayan herkese çok geçmiş olsun. yukarıdaki facebook grubuna katıldım ben de. btk'ya şikayet yazıyorum sürekli, ama aynı şikayeti yazmıyorum, iyice rahata alışsınlar istemediğim için. çünkü yolladıkları cevap hep aynı oluyor, inatla farklı yazıp farklı sorular soruyorum. iki haftadır evde değilim, bu haftasonu döneceğim. gittiğimde bir gelişme var mı kablo çekilmiş mi bunları araştırıp size de aktarıyor olurum. malesef 2016 yılında böyle saçma sorunlarla uğraşmak zorunda bırakılıyoruz. daha önce bimer üzerinden yaptığım bir şikayette btk telekomun her yere alt yapı sağlayamayacağı, bu yüzden ilettikleri listeden alt yapı sağlayan kurumlarla kendimin de iletişime geçebileceğini yazmıştı. istanbul'a döndüğümde bu listeyi de sizlerle paylaşırım. sokağa gelip kazı yapacak firmaya kendimiz ulaşacağız sanırım, böyle garip bir durum.
    tekrardan hepimize geçmiş olsun, umarım daha fazla beklemeden veya dandik kotalı 4.5g internetlere taahhür vermeden bu sorunu çözeceğiz en kısa sürede...

• Bende şubat ayından beri bekliyorum ne söylesek az gelir bunlara
  • döndüm istanbul'a, malesef hiç bir gelişme yok. alt sokakları kazmışlardı, kapanmış. bizde yine tık yok. yazıklar olsun.

• konu hala güncel. mayıs ayından beri tek bir çivi çakılmadı. 50 adım ötede telekomun kapağı var yerde, partmanın yanındaki kaldırımın dibinde. bir de beni aradıklarında alt yapının orada olmadığını falan söylüyorlar. yazıklar olsun ya...
  • Her defasında bu yazıları okudukça TurkTelekom ile ilgili kafamda birbir türlü bela okuma listeleri dolaşıp duruyor. Ben 2 senedir alt yapısı olmayan bir binadayım, benden önce de 1 sene var ve toplamda 3 senedir 10 daireli apartmana bir altyapı getiremediler. Hemen karşı apartmanımızda (10m) adamlar cayır cayır internet kullanıyor, bizde hala tık yok. Hadi karşı apartmandakilerle konuşayım onlarınkini kullanayım desen apartmanın arka tarafına denk geliyoruz ve bağlantı sorunu yaşıyorum. Port talebinde binlerce kez bulunmamıza rağmen 3 sene olmuş hala gelip kıllarını bile kıpırdatmıyorlar. İnternete en çok ihtiyacım olduğu bu dönemde yaşadığım bu sıkıntıyı hiçbir zaman unutmayacağım. Yıl olmuş 2016 ama iletişim ve anlama becerileri çok zayıf.Gerçekten çok yazık
  • çok geçmiş olsun. sağdan soldan rica etmek çözüm değil, herkes böyle önerilerle geliyor, ama bu adamlar yapmak zorunda oldukları görevi yerine getirmiyorlar. sizin 2 sene olmuş, ben birkaç ay zor dayandım, bu gidişle benimki de seneleri bulacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DhAk -- 6 Ekim 2016; 8:25:19 >
  • ben de aynu durumdayım. hatta btk dan ve türk telekomda sizinle birebir aynı cevapları aldım. copy-paste yapıyor namussuzlar

bizim bir de koca 8 bloklu 90 haneli site. bakalım umarım daha hızlı olur.

turk telekoma başvurumu yaptım btk ya sikayetvar'a falan yazdım ama
    2 aydır bir çivi çakılmadı. bakalım ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusesss -- 5 Ekim 2016; 22:42:42 >
  • çok geçmiş olsun. 90 hane olması belki sizin için artı olabilir, daha kısa sürede gelirler belki. benim apartmanda 8 daire var sadece.
    reklama harcadıkları parayı alt yapıya harcasalar bu kadar insan mağdur olmayacak.
  • ayni sorundan ben de muzdaribim ama oturduğum yer istanbulda köylük bir yer olarak geçiyor(imrahor/arnavutköy) evi yeni yaptirdim tani dogal olarak ne kutu var ne altyapi telefon direkler uzerinden evlere dagitiliyor mudurluge 20 kez gitmisimdir 5 aydir cozum yok internet baglatamaycagim herhalde

• Merhaba arkadaşlar, dün akşam oturduğumuz sokağın bir sokak gerisinde Türk Telekom'a ait kazı vs. araçları ve birçok fiber optik kablo gördüm.Akşam olduğu için kimse yoktu bende az önce sokağa gittim ve fiber altyapı çalışmalarının başladığını gördüm. Firmanın mühendisiyle görüştüm ve 1-2 sokak ileride olduğumuzu, bizim sokağa altyapının gelip gelemeyeceğini sordum ve bana buradaki altyapı olmayan tüm sokaklara sırasıyla altyapı yapılacağını ve 1 hafta içinde çalışmaların bitmesini öngördüklerini söyledi.

Anlayacağınız 3.5 yıl sonra milyon dilekçe ve şikayetten sonra sonunda internete kavuşacağız gibi...

Türk Telekom bunca yıl beni ve sizi mağdur ettiği için ve hatta dalga geçtiği için asla affetmeyeceğim değeri hala aynı bende.

Neyse arkadaşlar umarım hepinizin mağduriyeti en kısa zamanda giderilir ve şu kurumun peşinde gençliğinizi harcamazsınız.

Gelişmeleri buraya yazacağım, görüş ve sorularınız için her zaman yazabilirsiniz.

• Ttnet 1 haftadır var olan adsl hattımı aktif hale getiremedi.2 gün sonraya randevu verdi.bir arkadaşıma verdikleri randevu tarihinde gelmediler.bu firma var olan hatta hizmet vermezken altyapı bekleyen arkadaşlara Allah kolaylık ve akıl sağlığı versin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.