Şimdi Ara

TürkTelekom - Kepazelikte Yeni Dönem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sabah en sonunda yıllardır kanımızı emen,bizi resmen taksite bağlamış telekomdan kurtulmak için dilekçe vermesi için babam sabah Ankara Demetevlerdeki T.T.Genel mmüdürlüğüne gitti, aslında dün beraber gitmiştik fakat aşırı bir yoğunluk vardı, çoğunluk hattını kapatmak için gelmişti.
    İşimiz vardı bekleyemedik ve babam bu sabah tek gitti,
    ve az önce eli boş geldi, sebep: Cumartesi günleri hat kapatma işlemi yapamıyorlarmış!
    Bak sen, hat açma işlemi yapıyorlarmış ama!
    Ayın 1 i geçeceği için muhtemelen bi 60 lira daha çıkacak bizden

Bu kadar büyük kepazelik, bu kadar ahlaksızlık olabilir mi?, Biliyorlar tabi bizlerin çalıştıklarını, hafta içi gelmek zor olduğu için Cmts kapatma işlemi yapmıyorlar,
    El insaf, 9 yıldır TTnet abonesiyim ve onlara verdiğim her kuruş haram zıkkım olsun diyorum, orda çalışanların değil, bu kararı veren yöneticilerin
    Demek yetmiyor tabi, sadece Adsl yi kapatacaktım şimdi sabit hattımıda kapatıyorum, durduğu kabahatti zaten
    Bana danışan kimseyi de Ttnet abonesi yaptırmayacağım,

Bu yapılan adiliği görün lütfen, Başka seçenekleriniz varsa onlara yönelin, uydunet, fiber yoksa diğer adsleri seçin, yine türktelekoma kazandırmış olursunuz ama daha az. Onu da yapamıyosanız asılın d/l a (sınırsızlar) 5 yıldır sınırsız internetin hızını, 3 yıldırda hız+ücretini değiştirmeyen yüzsüz bi kurum bu,
    bilanço zamanı en yüksek karı açıklarlar ama, seni beni yola yola..

Daha çok şeyler yazarım ama birsüre yayında kalsın istiyorum yazı, tabi forum üyeliğim de bana kalsın
    İyi günler

• 60 lira daha almak için 40 takla atıyorlar. Bu gidişle tt çok müşteri kaybeder(başlamış bile)
  • Ne diyelim dostum, böyle geldi inşallah böyle gitmez bari :) sikayet sitelerinde yaz sen bu yazıyı. Daha iyi olucaktır.
  • niye bu kadar büyütüyorsunuz anlamıyorum.
    İptal edecektinizde neden ayın son gününü beklediniz.
    Cumartesi günü müşteri hizmetleri çalışmıyor.Bunun gerekçesi bu kadar basit.

ayrıca 1 gün içinde sizden 60tl gibi bir rakam çıkmaz.
    haftaiçi sizin çalışıp çalışmadığınızı adam nerden bilsin,orada çalışıp ayda birkaç kuruş maaş alan adamın umrundamı senin ne zaman çalıştığın.
    bazen saçmalamakta doruk noktasına çıkıyorsunuz...
  • aktif olduğu gün kadar ücret alıyolar, aylık ücret/30 tarzında bişi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KATADE

niye bu kadar büyütüyorsunuz anlamıyorum.

haftaiçi sizin çalışıp çalışmadığınızı adam nerden bilsin,orada çalışıp ayda birkaç kuruş maaş alan adamın umrundamı senin ne zaman çalıştığın.

sorun benden 60tl fazladan almaları değil, nitekim almayacaklar dediğinize göre
    iptal etmek için ayın son gününü bekledim çünkü fiberinternetin servis vermeye başladığı haberi ayın 30unda geldi
    ister 1 inde giderim ister 15inde keyif benim hat benim para benim
    Cumartesi günü bal gibi yeni kayıt yapabiliyosunuz ama.. sadece iptal işlemleri yapılmıyor,

ben ordaki memuru suçlamıyorum zaten yazımı gözlerinle oku,bu kararı veren dangalak yöneticilere kızıyorum
    orası sabah 9 akşam 5.30 açık cmts günü, ama işlerine gelmeyen işlemleri yapmıyolar
    saçmalık senin şu an bana dünyanın en çirkef kurumunu savunmaya çalışıp eline yüzüne bulaştırman

• ttnete güvenip cumartesi gidilirmi iptal etmeye .
  • ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 19 Mart 2021; 12:43:33 >
  • Türk telekom değil arkadaşlar.. Arap telekom diyin. Türk ismiyle alakası yok unutmayalım..
  • Kafalarına göre iş yapıyorlar orası doğru da eğer önceki aydan borcunuz yoksa sadece 1 günlük bedeli ödersiniz...
  • ttnet ten ne beklenir ki zaten
  • son 1 aya kadar hic hız sorunum yokdu. bende de yavas acılma problemi basladı
    5-10 kez modem resetledim 5 ayrı ip aralıgından ip aldım ama sonuc aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUBARU

quote:

iptal etmek için ayın son gününü bekledim çünkü fiberinternetin servis vermeye başladığı haberi ayın 30unda geldi
    Cumartesi günü bal gibi yeni kayıt yapabiliyosunuz ama.. sadece iptal işlemleri yapılmıyor,

ben ordaki memuru suçlamıyorum zaten yazımı gözlerinle oku,bu kararı veren dangalak yöneticilere kızıyorum
    orası sabah 9 akşam 5.30 açık cmts günü, ama işlerine gelmeyen işlemleri yapmıyolar
    saçmalık senin şu an bana dünyanın en çirkef kurumunu savunmaya çalışıp eline yüzüne bulaştırman

niye kızıyorsun güzel kardeşim;

benim yazdıklarım sana saçma geliyor çünkü sen gerçekçi düşünmeyip kendi problemin çözülmediği için kızgınlıkla yazıyosun.

fiber internet ayın 30 da haber vermiş,keyif seninmiş gibi cümleler kurma hakkını sen kendinde görüyorsan telekom da cumartesileri iptal etmeme hakkını kendinde görür.

şu kalınla işaretlediğim yeri yakıştıramadım onu da belirtiyim.

• Biz de yılbaşına kadar SuperOnline yolcusuyuz inşallah.Kurtulacağız TTNetten
  • BU TÜRK TELEKOM HAKİKATEN COZUTTU, YAZIKLAR OLSUN
  • bende sınırsız kullanıyorum 2mb.Ayda 78 tl oduyorum.ındırdıklerıme hdd ,dvd yetısmıyor.Bırde ayda 40-50 tl sabıt telefon faturası gelıyor.Turk telekoma 130 tl para oduyorum.Ikısınıde kapattırıp turkcell den 3g ınternet alacagım,en ıyısı bu gıbı gorunuyor.hemde daha az ınternete gırerım,sosyal hayatada vakıt kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Türk telekom değil arkadaşlar.. Arap telekom diyin. Türk ismiyle alakası yok unutmayalım..

Doğru söylüyorsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SUBARU

quote:

niye kızıyorsun güzel kardeşim;

benim yazdıklarım sana saçma geliyor çünkü sen gerçekçi düşünmeyip kendi problemin çözülmediği için kızgınlıkla yazıyosun.

fiber internet ayın 30 da haber vermiş,keyif seninmiş gibi cümleler kurma hakkını sen kendinde görüyorsan telekom da cumartesileri iptal etmeme hakkını kendinde görür.

şu kalınla işaretlediğim yeri yakıştıramadım onu da belirtiyim.

ne yani ttnette ben firmaya göremi hareket etcem istediğim zaman kapatamıyormuyum böyle saçmalık olur mu? Bir hattı nasıl açabiliyorsa o gün kapatmasını beklemek benim hakkım değil mi? ben hattımı telefonla arayarak açabiliyorsam aynı şekilde telefonla kapatmak benim hakkım değil mi? bana gelsin o zaman cumartesi hat açamıyoruz hatta kapatamıyoruz desin milleti kandırmasın bu hak değil resmen üçkağıtçılıktır!!!

• EVET Arkadaşlar bu ttnet den kurtuluyorum kapatmayı dusunuyordum ama kesın kapat tıyorum 512 net le bu işler olmaz
  • aferim aferim kapatin destekliyorum. ama bidaha ttnetle iş yapmayin
    benım alternatifim olsa bende 1 dk durmam.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.