Şimdi Ara

TürkTelekom ile mücadelemi başlatmalı mıyım? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
1
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hocam sakarya diyince durmak lazım Sakarya il müdürlüğü iş yapmıyor işine gelende akşama kadar bina içinde esneyip çay kahve içerek zaman doldurma derdinde :) sırf fiber yapmamak içinde böyle abartılı şekilde 100+ binler diyebiliyorlar uğraşması şimdiden boşa olur gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SupervisorFatih -- 7 Kasım 2023; 11:24:56 >
  • ben mevcutta bulunan FTTB sistemi FTTH ye çevirttim. hatta binada 2 tane sistem var FTTB ve FTTH. isteyen fibere geçiyor isteyen FTTB sistemde kalıyor. Uğraşınca sonuç çıkıyor bilginize

• il telekom müdür samet türk ile randevu alarak görüşebilirsin. Cimere felan yazıp boşuna vakit kaybetme. Kendisi ile yüz yüze görüş

• @SupervisorFatih hocam, @furkangunes04 hocamız da benzer sıkıntıları çekmişti Sakarya da. Çok uğraştı altyapı için.

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

Haklısınız hocam ama müdürlükte bir birey var çalışan var söylemim ismini herşeyin önünde engel olan bir birey vatandaşı umursamıyor vatandaşın cebinden ne çıkarsa çıksın diye soygun düzenine çanak tutan kafadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SupervisorFatih -- 7 Kasım 2023; 17:7:43 >
  • iscooooooo kullanıcısına yanıt

Hiç bir şey yapmıyor o kişi görüştüm bana o gün bugün diyip yolcu etti :)

• SupervisorFatih kullanıcısına yanıt

Hocam inan her yerde öyle, sadece orada değil. Bazı istisnalar oluyor çok seviniyoruz ama genel olarak durum o şekilde. TürkTelekom ile mücadelemi başlatmalı mıyım? 

Ben mahkemeye taşıyacağım durumu ugrasicam bu durumla, 2016 yılından bu yana geçiştirme olaylarının hepsini belgelerin yasal sürece başvuracağım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SupervisorFatih -- 7 Kasım 2023; 22:59:17 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Hayırlısı olsun hocam inşalllah bu süreçle ilgili bizi de bilgilendirirsen çok seviniriz adım adım olacak şekilde hocam.

Tamam hocam bilgi gelirse paylaşırım bu durum altında

• Yaklaşık 1 hafta sonra BTK'dan gelen mail. Umalım 3-5 ay geç de olsa fiber internet gelir... Hala beklemedeyim, ara sıra şikayetlerimi tekrarlayacağım.

TürkTelekom ile mücadelemi başlatmalı mıyım?

• MeetTheOOZ M kullanıcısına yanıt
    Bu mesajlar banada 2018 yılından bu yana geliyor hiç bir cacık çıkmıyor o işten

Resimdeki gibi karara itiraz ettim. Sürekli bu kanaldan darlayacağım. Bakalım sonuçlarını göreceğiz. TürkTelekom ile mücadelemi başlatmalı mıyım?

• Buradan da tüketici şikayetleri kısmından yazabiliyorsunuz.

TürkTelekom ile mücadelemi başlatmalı mıyım?onlineislemler.turktelekom.com.tr
    Türk Telekom Online İşlem Merkezi
    https://onlineislemler.turktelekom.com.tr
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.