Şimdi Ara

Türksat Kabloda adil kullanım kalkacak mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
5.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Türksat kablo kullanıyorum. 50 mbps 100 AKK li yüz güldüren kampanyaya 2020 8. Aya kadar taahhüt verdim. Şimdi adil kullanım kotası kalkınca sınırsız mı olacak yoksa düz kotaya mı dönecek? Eğer düz kotaya dönerse ben sınırsız internet olduğu için abone olmuştum deyip kampanyanın iptalini isteyebilir miyim? Bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu sorunun cevabını herkes arıyor
  • Arkadaşlar Türkiye de en büyük iss turk telekom. Onlar kaldırdıktan sonra diğerlerinin kaldıramama şansı yok. Sadece fiyatları ne kadar şişiriz diye düşünüyorlardır.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    şuanda 100 mbps kadar sınırsız 500 tl 1 ocaktan sonra ne olur düşünemiyorum
  • bymuto kullanıcısına yanıt
    Diğer isslerde kampanyalı 300tl 2019'da Kablonette bu fiyatlarda satar

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Arkadaşlar Türkiye de en büyük iss turk telekom. Onlar kaldırdıktan sonra diğerlerinin kaldıramama şansı yok. Sadece fiyatları ne kadar şişiriz diye düşünüyorlardır.
    netspeed turknet v.s. gibi hizmet verenler olduktan sonra çok fazla şişiremezler evimin altına yeni daha kablonet geldi sırf akk yüzünden baglatmıyorum. adsl 8 sınırsız kullanıyorum netspeed zaten. vdsl2 v.s. maalesef desteklemiyor hattım Allahtan kablonet geldi. kablonet alt yapısında vodafone da hizmet veriyor ya vodafone ya kablonet hangisi ilk akk kaldırırsa oraya geçiş yaparız
  • Bir bilgisi olan var mı acaba

• Investigation Discovery I kullanıcısına yanıt
    Türksat Kablo hiçbir açıklama yapma gereği duymuyor hocam, o yüzden kimsenin bilgisi yok.

Ama AKN'li paketlerin sınırıza dönüştürülmesi gerekiyor, BTK'nın kararı ortada ve açık. Ben Türksat'ında AKN'li müşterileri sınırsıza çevireceğini düşünüyorum. Zaten insanlara normal kotalı paket satıyorlar 1 yıldır. O paketler devam eder...
  • Taahhüt 5 gün önce bitti. Ben hiçbir şey net olmadan yeniden bir taahhüt yaptırmak istemediğimi söyledim ve reddetim.

engelliler için olan 50 mbps 50 gb AKN + Tele Dünya üst paketi için 40 TL ödüyordum. Şimdi baktım güncel faturam aralık ayı için 58 TL görünüyor. Şimdi herhangi bir tarife değiştirmediğim takdirde benim paketim ne olacak bilmiyorum? Sınırsıza çevirmek zorundalar diyorsunuz da adam verir mi 58 TL'ye 50 mbps sınırsız?
  • fiyatları arttırmışlar kotalı duran kotalı satmaya çalışıyorlar ne yapsam bilemedim
  • Forumda kablonette çalışan vs. yok mu arkadaşlar, herkes açıklama yaptı bi kablonet yapmadı.
  • Bilgisi olan kimse yok mu

• 100 mbit 100 gb akk mi alsam diye düşünüyorum kalkarsa akk bu paket üzerinden çok güzel olur
  • Bu ay sonu taahhüdüm bitiyor. O yüzden Türksat'dan yenileme için arıyorlar. Erkenden değil, taahhüdüm bittikten sonra yenileyeceğimi söyledim ama ısrarla "1 Ocak'tan sonra yeni tariflerde yüksek zam gelecek, şimdi yapın" deyip durdular. Taahhüdümü erkenden yeniletmek için söylüyor olabilirler veya dedikleri gibi AKK kalkar ama büyük bir zam gelebilir. Artık hangisi olur kestiremiyorum
  • akk kalkar sınırsız tarifeler artar.

kota durur.

fyatlar değişir.

bir şeyler olacak bakalım.
  • Arkadaslar aradim sordum yasanin cikmasini bekliyorlarmis yasa cikmadan birsey soylemiyorlar.

• Fırtına öncesi sessizlik değildir umarım bu
  • İnternet sitelerinde de hiçbir şey yazmıyor. kimse ne olacağını bilmiyor. ben 24 mbit 50 gb akn kullanıyorum. bu zaman olmuş yılbaşından sonra ne olacak belli değil.
  • Devlet kaldırdı zaten, tartışacak, açıklama yapacak bir şey yok diyorum ben. Şu anda asıl tehlike TT'nin açıkladığı fiyatlar, eğer bunlara yeterince itiraz edilmezse bu fiyatlar dörtte birine çekilmese işimiz o zaman kötü, su an açıklanan fiyatlara %75 indirim yapılmalı. Değilse Türksat'ın şikayet edilen bu fahiş fiyatlarına bile tekrar zam gelecektir.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.