Şimdi Ara

Turksat Binası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evimizin karşısında eskiden PTT-Türk Telekom olan bir Turksat binası var. Yalnız mahallemizde kablo hizmeti verilmiyor!!!? Biraz garip bir durum değil mi ? Ne yapabiliriz bunun için ?

• çalışanlardan birini kafaya al, sana camdan kablo uzatsın bu ülkede bana saçma olmayan bişi söle, ondan sonra düşünürüz
    bende üsküdar meydanda oturuyorum ama burda da yok(2 sokak yukarda var ama...)
  • quote:

Orjinalden alıntı: jxoch

çalışanlardan birini kafaya al, sana camdan kablo uzatsın bu ülkede bana saçma olmayan bişi söle, ondan sonra düşünürüz
    bende üsküdar meydanda oturuyorum ama burda da yok(2 sokak yukarda var ama...)

eheh hocam o kadar yakın değil aramızda bi 50 mt var ama bu çevrenin tüm kablo tv hizmetleri buradan sağlanıyorken bir sürü alıcı-verici varken burada bize hizmet verilmemesi garip... hiç bir şey yapamaz mıyız bireysel olarak ?
  • Bireysel olarak binanın kapısına tehtid mektupları bırakabilirsin. Buraya kablo döşeyin yoksa yakarım yıkarım filan. Burası teksas tommiks mi dersen evet derim hemde turkish versiyonu.
  • Depremden sonra Adapazarı'ndaki bütün kablo tv şebekesi sökülebiliyorsa yani sizin orada binası olmasına rağmen hizmet verilmemesini normal karşılarım...
  • en az 10 kişi (daha fazlada olabilir) bulup dilekçe yazacaksın ve hizmeti istediğini belirteceksin. gelip bağlayacaklar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hunter_one

Bireysel olarak binanın kapısına tehtid mektupları bırakabilirsin. Buraya kablo döşeyin yoksa yakarım yıkarım filan. Burası teksas tommiks mi dersen evet derim hemde turkish versiyonu.

@shadowtr ye katılıyorum, dilekçeyle işi çözebilirsin belki.Ama dilekçenin sonu tk daki tarifelere dönerse bilemem
  • 10 kişiyi bulmak mesele işte... bu iş için herhangi bir ücret talep ediyorlar mı ?
  • Neresi ki orası?
  • Konya, Akşemseddin Mah.

açık adres vereyim mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: DefuseR

Konya, Akşemseddin Mah.

açık adres vereyim mi ?

Ver belki birileri çay kahve içmeye gelir Kahveden adam toplamak falan uzun mesele sen git ordan bi çalışanı rehin al sonra dama çık medyayı polisi falan topla daha kolay
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hunter_one

quote:

Orjinalden alıntı: DefuseR

Konya, Akşemseddin Mah.

açık adres vereyim mi ?

Ver belki birileri çay kahve içmeye gelir Kahveden adam toplamak falan uzun mesele sen git ordan bi çalışanı rehin al sonra dama çık medyayı polisi falan topla daha kolay

tamam yarın deneyeceğim...

• allah bilir kendileri de adsl kullanıyordur.
  • Bina nasıl bir yer ki sadece bir bina mı var yoksa binanın çevresinde devasa boyutlarda uydu antenleri falan da var mı?
  • Aynı olay Eskişehir'de de var.Benim eve 1.5 km uzaklıkta kablo merkezi var,o dediğiniz devasa antenler falan,ama binanın bulunduğu caddenin karşı tarafında kablo şebekesi yok,binanın olduğu tarafta var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elbruz

Aynı olay Eskişehir'de de var.Benim eve 1.5 km uzaklıkta kablo merkezi var,o dediğiniz devasa antenler falan,ama binanın bulunduğu caddenin karşı tarafında kablo şebekesi yok,binanın olduğu tarafta var.

1.5 km ciddi bir mesafe çünkü yaklaşık oraya kablo çekmeye kalksalar sadece kablo masrafı olarak 4000 dolar masraf edicekler. Ha bunun yükselticisi falan da var onları hesaba katmadım... Yani işin çok zor...
  • avrupada ve amerikada Kablo net çok yaygın. Hatta ADSL ile kafa kafaya gidiyorlar. Teknoloji olarak, adsl ile kablonetin birbirlerine göre bir üstünlüğü yok. Nedense türkiyede kablonet üvey evlat muamelesi gördü. Yeterince yaygınlaşamadı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ThisisaNightmare

Bina nasıl bir yer ki sadece bir bina mı var yoksa binanın çevresinde devasa boyutlarda uydu antenleri falan da var mı?

bahçesinde devasa boyutlarda uydu antenleri var...

olmasa zaten açmazdım konuyu
  • kardeş kontv binasının oryımı diyon. üçler mezarlığı yanı
  • alakası yok yukarda mahalle ismini verdim zaten...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.