Şimdi Ara

TürkNet YAPA Altyapısından Nasıl Çıkabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 yıldır kadar TürkNet, 10 yıl kadar da Türk Telekom abonesiydim. Şu anda TürkNete bağlı bir aboneliğim var fakat 5 gündür internet yok.

Destek kaydı bırakınca (malum artık mh yok, robot oldu her şey) klasik verilen cevap bina hattınızı kontrol edin oluyor.

İç hattı değiştik, modem aldık, ana kutuya gelen hattı kontrol ettik. Yok yine olmuyor internet gelmiyor. Bu sürede ise TürkNet hala bende sorun olduğunu diretmekte.

Gerekli şikayeti BTK’ya yapıp yeni İSS’ler aramaya başladım. Bir iss bana “Yapa altyapısındasınız, maalesef taşıma işlemi yapamayız. Yeni abonelik başvurusu yapın lütfen.” dedi. Keza buna benzer bilgiyi forumda da okumuştum. Sorum ise açık, bu TürkNet ile çok muhattap olmadan YAPA’dan nasıl çıkarız?

Alternatif iss’ler arasında Netspeed’i nasıl bilirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim sorunun buysa türknet zaten taahhüt yok yarin ilk iş iptal dilekçesi gönder kapat gitsin.
    1-2 gün sonrada netspeed başvur keyfine bak.
    Bende suan turknet abonesiyim memnunum.
    bir arkadaşım netspeed bağlattı gecen hafta evrak ellerine ulaştığı gün tt ekibi kablolarını bağladı ve aynı gün aktivasyon yapıldı ve şuan çok memnun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erocan27 -- 19 Mart 2018; 22:44:2 >
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 21:24:32 >
  • erocan27 kullanıcısına yanıt
    Port sorun olur diye korkuyorum hocam :) Açıkta kalmayayım sonra.

• Pars_54 kullanıcısına yanıt
    Kardesim ozaman yeni başvuru yapın aynı adrese netspeed den yeni kablo getirilir ondan sonra türknetinki ile yer değiştir kabloları garantiye aldiktan sonra türkneti iptal et.

• Pars_54 kullanıcısına yanıt
    Hat iptalleri gerçekten tehlikeli fiziksel port yok söylenip sıraya geçip çok bekleyebilirsin , fiber veya vdsl kullananlar için boş vdsl port yok durumuyla da karşı karşıya kalabilirsin.
  • turkneti iptal et
  • TeknolojiveBililisim T kullanıcısına yanıt
    Türknet yapa da isen taşıma yapılamadığı için mecburen iptal edip sıfırdan abonelik açacak. Hatta diğer ISS ler port yok diyip sadece Türknet port var diyebilir çünkü türknet Yapa portlar TT nin portlardan bağımsızdır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.