Şimdi Ara

Turknet Sanırım Çöktü.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • @TurkNetDestek online işlemlere bağlanılmıyor, internette kopmalar ve donmalar mevcut genel bir sorun var sanırım.

• genel bir sıkıntı var .

dh,yt,netflix vs iyi

sürat kargonun sitesi açılmıyor mesela. telegram yavaş.

türknet ile ilgili olmayabilir.

• ipv4 de kesinti oldu ancak kısa sürdü yavaş olup bazı sitelerin açılması ipv6 tanımlı olanlarda oldu.

Şuan sorun yok stabil

• bir kesinti hissetmedim

• Merhaba, kontrol ettiğimde bir sorun gözükmemektedir. Şu an sorun yaşıyor musunuz?
  • sıkıntı yaklaşık 1 saat kadar sürdü şuan için problem yok.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Bulunduğum bölgede de 6 saatidir sorun mevcut. İnternet var ama hiç bir site açılmıyor. DNS değiştirince birkaç yer ancak açılıyor (donanımhaber dahil) ama bir çok site yine açılmıyor. DNS yi otomatik yapınca internet gidiyor. Arıza kaydı oluşturdum, gelen cevapta birçok şikayet aldıklarını sorunun genel bir arıza olabileceğini yazmışlar. 3 yıldır en ufak bir sorun yaşamamıştım sanırım nazar değdi, kısa sürede çözülür inşallah.

• coolman06 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba, destek kayıt numaranızı iletir misiniz?
  • e_capkan kullanıcısına yanıt

bende iptv izleyemedim fakat aynı ağda instagram yt vs çalışıyordu ilginç bu hafta 2. kez oldu

• Evet genel bir sorun var galiba. İnternet gitti gelmiyordu az önce geldi. Bir kaç gündür de genel olarak yavaşlık var veya açılmıyor siteler uygulamalar.
  • Paco de Lucia kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sorun devam ediyor mu? Oim üzerinden kayıt oluşturdunuz mu?

Hocam dedğiniz gibi bulunduğum bölge ile ilgili bir sorunmuş, giderildiği bildirildi. Kontrol ettim şu an sıkıntısız çalışmakta. İlginiz için teşekkürler.

• coolman06 C kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim, sağlıklı günler dilerim.
  • evet kopmalar çıldırtacak derece arttı 28.02.2022 den beri stabil bağlanamıyorum resmen bu ay kullanamadığım internetin parasını ödedim. İç tesisatı, modemi hepsini yeniledim sorun aynı.Aldığım modem n16 bir zamanlar türknetin sattığı modemmiş sanırım. turktelekomdan gelip kutuya baktılar portu değiştirdiler sorun aynı

MN : 1739452

• OgoX kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, hattınızı kontrol ettiğimde 8 saat 6 dakika bağlantınız bulunuyor. Bu süre içerisinde bir sorun yaşadınız mı?

Merhaba Forumdaki bir üyenin tecrübesinden yararlanarak modemin yazılımını düşürdüm.

https://forum.donanimhaber.com/kopma-ve-asiri-yavas-baglanti-sorunu-cozuldu--151410912#151813893

Şuan 8 saat olarak kendi rekoruna gidiyor 1 aylık bağlantı - kopma loglarıma bakarsanız sorunu göreceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OgoX -- 27 Mart 2022; 12:7:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.