Şimdi Ara

Türknet Hız Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son haftalarda internet hızım yoğun saatlerde düşürülüyor.
    arıza kaydı oluşturmama rağmen ölçümlerimizde normal gözüküyor mesajıyla kayıt hemen kapanıyor.hız düşüklüğü olurda bu kadar da olmaz.Ben bu hız düşüklüğünü akn dönemine özenti olarak görüyorum ama o zamanda bile 3 mpbs veriyorlardı en düşük

Türknet Hız Sorunu

Türknet Hız Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Köse Mihal -- 16 Mayıs 2020; 16:16:25 >

• 3 aydır sorun yazıyorum çözmezler kardeşim çünkü kendi ceplerini düşünüyorlar yalandan yere 100mbs reklamı yapıyorlar
  • Aynı sorun bende de var
  • Hepimizde var. Otomatik ödemeyi iptal ettim ilk fırsatta aboneliği sonlandırıcam.
  • bende de var aynı sorun. diğer sağlayıcılara geçince sorunu düzelen var mı ?
  • Aynı sorun bende de var, 10tl daha zam gelsin düzgün kullanalım bari şu interneti.
  • runorunoruno kullanıcısına yanıt
    Bunu bende isterim ama düzeltecek bir ekibi olsa bile yönetim istemiyor.Bu bu kadar basit.
  • Merhaba, yaşadığınız sorunu test sonuçları ile birlikte www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı açarak iletebilir misiniz? Konuyu ayrıca takip edebilmem için PM üzerinden kayıt numarasını iletebilir misiniz?
  • DarK BrotherS kullanıcısına yanıt
    Merhaba, teknik uzmanlarımızın kontrol edebilmesi için test sonuçları ile birlikte www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.