Şimdi Ara

Turknet çok yavaş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başvuru yapalı 1 hafta oldu daha ekibin ne zaman geleceği ile ilgili bir bilgi vermediler bana

Günceleme:

10 gün oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turan2121 -- 11 Mayıs 2020; 11:22:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bu virüs döneminde çok yavaşlar keşke forumu araştırsaydınız biraz. Taahhütsüz Türk Telekom bağlatıp sonra Turknete taşısaydınız çok daha hızlı hallolurdu.
  • TheBCD T kullanıcısına yanıt
    Pek bir bilgim yok bu konularda turk telekomda tahütsüz paket olduğundan haberim yoktu sizden duydum ilk defa

• Merhaba, telefon hizmetinizi aldık. İnternet başvurunuzu yaptık. Şu an onaylanmasını bekliyoruz. Ben de işlemlerin önceliğini ilettim.
  • RUH SAĞLIĞINIZ İÇİN TÜRKNETTEN UZAK DURUN
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Benim internet başvurumun sonuçlanmış olması lazımdı 48 saaten fazla oldu

• turan2121 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yoğunluk olması nedeniyle gecikme yaşanabiliyor. İnternet başvurunuz onaylandıktan sonra kurulum randevusu için arama yapacağız.
  • 10 gün oldu daha bağlatılmadı. Bu konuda pek bir bilgim yok diğer internet sağlayıcılarda böylemi. Ukraynada başvuru yaptığımda aynı gün bağlatılmıştı.

• Ankastrem arızalıymış resimdede gözüktüğü gibi sağlam Turknet çok yavaş Turknet çok yavaş

• turan2121 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,https://turk.net/online-islemler/ üzerinden ankastre kutunuzda bir sorun olmadığını iletir misiniz? İlgili birimimiz tekrar başvurunuzu yaparak size dönüş sağlar.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Yazdım umarım seneye görüp işleme koyarlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.