Şimdi Ara

Türknet Botları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Türknet Web sitesi üzerinde açtığımız arıza kayıtlarına botlar mı cevap veriyor?

hattım da hız ve kaliteli problemi var fakat ısrarla sürekli aynı mesajı benle paylaşıp hattım da kopma problemi olduğunu söyleyip duruyorlar.

kopma problemi de şu ki ben hız düşünce modemi resetliyorum bunlar da bu durumu kopma sorunu olarak algılıyorlar.
    inanın defalarca kez mesaj da belirtiyorum fakat hep aynı şeyi yazıp duruyorlar. Artık psikolojim bozuldu, arıza kaydı açmaktan yoruldum.

Türknet Botları

Türknet Botları

Türknet Botları

Türknet Botları

• Bot gibi çalışmışlar
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
  • impiousgoat kullanıcısına yanıt
    turkknet yurtdışı çıkışları yetersiz geliyor artık yapacak fazla bir şey yok
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    Türknet suçlu tamam ama en büyük suç Türk Telekom da adamlar bunların açtığı iş emirleri ile gram ilgilenmiyor sallamıyor bile. E bunların da arıza ekibi yok olsa da saha ekipmanlarının çoğu TT ye ait nası müdahale etsinler. Ülkenin gerçekten yurt dışı internet ve vizyon çıkışları sıkıntılı ne yazık ki. bu yüzden her konun detayına indik yoksa ne işim olur benim hat zayıflamasıymış da bilmem neymiş de ben oturur internetime girerim ama nerede.
  • müşteri hizmetleri genelde hazır şablon mesaj kullanır bu da öyle olabilir
  • trendyol ne zaman canlı yardıma bağlansam
    "sorununuz çözülecek ,ben bizzat takipçisi olacağım vs şeklinde aynı kalıp mesajı yazıyor"
  • herkese her şeyde aynı kalıp cevapları veriyorlar.
    Problem farklı olsa da kafalarına göre anlıyorlar.
    Aynı şeyleri anlatıyorsun, arıza kaydına gerek yok margin değeri vs diyorsun
    telekoma arıza kaydı açıyorlar, arıza yok deniyor.
    Halbuki anlattığımız farklı.

İnsanı delirtiyorlar.
    Muhtemelen iyi eğitimden geçmiyorlar,
    bilgisizler.

Kısa vadede akıllarınca başlarından savıyorlar ama uzun vadede
    Rakipler daha da ciddileştikçe 10-15 yıl
    bunun şirketlerine ne kadar müşteri kaybettireceğini hesaplayamıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nutz -- 16 Ağustos 2019; 18:33:16 >
  • Robot gibiler :D hız problemi yaşıyorum diye az önce hızımı hat değerimi umursamadan 35mbit yaptılar.

Sonuç vahim.

aldığım hız :

Türknet Botları
  • Sadece yazışmada değil hocam konuşmalarda da bot gibi davranıyorlar. Yüksek ping var nasıl çözülecek bu durum diyorum. Bana Türknet kaynaklı değil diyor. Durumu anlatıyorum, normal bir bağlantı ile 1 ms ping alıyorum yurt dışı çıkış da normal sizin hizmetinizde böyle oluyor diyorum. Yine biz kaynaklı değil problem diye yanıt veriyor tekrar.

En sonunda, birkaç tekrardan sonra ağzındaki baklayı düşürdü "bize ping sorunu iletenlere sounun bizden kaynaklanmadığını söylememiz iletildi" dedi. Allah bilir bu bilgi ne zaman onlara verildi ve gepimiz ping sorunu yaşarken bu güncel olmayan bilgi yüzünden kanser edildik...
  • Oyun modunda margin diplerde, ''bu modda ping önemli hızı kısarsanız değerler yükselir kesinti olmaz.'' diyorum.

''Hız kısma, sabitleme gibi bi işlemimiz yok.'' diyor.
    Standart moda geçin diyor. 4 kat ping alacaksam bu modun anlamı ne?

Başka sorum yok.
  • Merhabalar, öncelikle sizden özür dileyerek başlamak istiyorum.

Buradan bir duruma açıklık getireyim. Sizin ve diğer tüm kullanıcılarımızın açmış olduğu destek kayıtları robotlar değil kanlı canlı çalışanlarımız tarafından ilgilenerek cevaplar veriliyor.

Arkadaşlarım açmış olduğunuz destek kaydınıza hatalı bir şekilde geri dönüş yapmışlar. Normal şartlarda siz hangi statüde kayıt açarsanız açın kaydın detayını okuyup sizin işlemleri o bilgiler doğrultusunda ilerletmemiz gerekiyor. Siz ilk açtığınız kaydınızı sık sık kopma statüsünde açmışsınız ve daha sonra bu sorun çözülmüş kopmanız olmamış ancak performans sorununuz devam etmiş. Bu bilgiyi kaydınızın içerisine eklemenize rağmen ilgili arkadaşım o bilgileri atlamış veya gözünden kaçmış. Kusura bakmayın.

Sizin asıl sorununuz Telekom tarafında yaşanıyor. Altyapınızda bir kablo arızasından dolayı şu an düşük hızlar alıyorsunuz. Bu durumu Telekom tarafı ile kontrol ediyoruz. Hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmak için size ben elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım.

Sizden istenilen hız testlerinizi ilettiğiniz için ayrıyetten size teşekkür ederim. Bu bilgiler bizim için önemliydi. Dediğim gibi ben ilgileneceğim. Merak etmeyin.

Size bu hatalı geri dönüşü yapan çalışma arkadaşımıza uyarıda bulunacağım.

• İnsanı delirtmek için varlar. Oyun profilindeki kopmalar için açtığım kayıtta

Bana yazdığı şu. 11 saattir aktifsiniz. Sorununuzun giderildiğini görüyorum.

Ama 11 saattir STANDART profilde olduğum için kopma olmadığına bakamayacak kadar bot.
    Bu kadar işgüzar olunmaz. Önce bi bak değil mi değerlere. Neden kopmadığına.

Ama yok. baştan savma işleri.
  • 11 saat aktif olmak sorunsuz bir bağlantı demek mi onlar için ben de bunu çözemiyorum. Ben 3-4 ay uğraştım bu kopmaları düzelttirmek için. Her seferinde 12-16-21 saat onlinesınız sorun yaşamıyorsunuz diye geri dönüş yaptılar. Ama anlamadıklar ben modeme müdahale etmedikçe o bağlantının kopmaması gerektiği. Hadi 5 gün sonra ip hantallaşır onun için resetler (bu bile benim için o kadar kabul edilebilir değil ama neyse). Bunlar 10 saat üzeri bağlantı sağlamayı başarı sayıyor...
  • Merhaba, açmış olduğunuz kaydınızın içerisindeki detayı arkadaşlarım okumayıp hatalı bir şekilde kaydınızı kapattıysa onun yerine sizden ben özür diliyorum. Hemen ben konuyu ele alacağım. Kontrol edip size yardımcı olmaya çalışacağım. Neden fastpath modunda kopma sorunu yaşadığınıza bir bakalım. Size geri dönüş yapalım.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Siz olmasanız ne yapacağız bilmiyorum :)
  • Az önce telefonda aradılar. güya uzman arkadaş. Teknik bilgiden bihaber.
    Kayıtta ne yazıyorsa aynısını telefonda söyledi. Birebir.

Bakın, oyun modunda kopma problemim var diye kayıtta 10 kez belirttim.
    Son attıkları mesaj şu:

Hız probleminizin araştırılması için uzman arkadaşımız .......
    Kopma? Hız? bu kadar da bot olunmaz.

Türknet Botları

• Bol sabır Hocam :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.