Şimdi Ara

Türklerin Türkoları varsa İspanyolların Cuatrobots

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • garantinin robot futbolcularımız türko reklamını bilirsiniz ispanyollarında benzer reklamı varmış aynı oyun gibi olmuş bunlar ama

http://www.teknokampus.com/haberler/571/Robot+Futbolcular.html

• İspanya taraftarı gibi bir topic baslıgı bu 1 2.side ispanyolların reklamı daha etkliyeyici geldi bizim reklamdaysA soyunma odasında robot sahaya cıkınca normal bir insan olması biraz ezik bir özellik olusturmus cok mu ince dusundum bir espri yapma calısmıslar neyse
  • deportivo
  • Türkolar çizgi film gibi olmuş.
  • bizimki daha güzel geldi bunlar savaşçı olmuş bizimkiler demir çelik futbolcu işte
  • Vay be harika grafikler var İspanyollar baya uğraşmış.Bizimkinin üzerinde pek çalışılmamış.
  • ispanyolların ki birkaç gömlek üstün.
  • Bencede İspanyollarınki biraz daha güzel çalışma olmuş.Bu arada Onların reklamında Futbolcular robot olduktan sonra ağır çekimde savaşırken Korn-Here To Stay çalıyo nedense dikkatimi çekti
  • bence ispyanollar oyun işine girsin. ekran kartı yetmez anca sli yada crossfire
  • Grafikler güzel ama bunların futbolla ne alakası var?
    Adamlar sanki rugby yi tanıtmış gibiler
  • yok artık lebron ceyms
  • kompozisyon olarak bizimkisi daha iyi yalin sade!!
    60 yasinda ki teyzeler ne anlayacak bu reklamdan bizimkisi 7-77 anlasilabilir bir sey
  • Bana bizim TÜRKOların reklamı daha güzel geldi İspanyolların reklamından İspanyolların reklamında sanki savaşçılar gibi çelik adam falan kesiyolar
  • Bizimkiler biraz korkunç olmuş dikkat edeniniz varmı?.. Onlar futbol'dan çok film demo'su yapmislar
  • İspanyollar olayı abartmış. Bence bizimkisi çok daha güzel, hem daha sade kafa yormuyor hem de anlatacağını kısa sürede anlatmış..

Ayrıca futbolcuların odadan çıkarken insan silüetine bürünüp çıkması çok güzel düşünülmüş bir ayrıntı..
  • Bizimkilerin içide dışıda robottu. Dikkat ettiyseniz bir ara adamın kalbini gösteriyor. Damarlar kalbe hortum kelepçeleri ile bağlanmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AksakRiTim

İspanya taraftarı gibi bir topic baslıgı bu 1 2.side ispanyolların reklamı daha etkliyeyici geldi bizim reklamdaysA soyunma odasında robot sahaya cıkınca normal bir insan olması biraz ezik bir özellik olusturmus cok mu ince dusundum bir espri yapma calısmıslar neyse

sonradan bakınca banada öyle geldi ama neyse
  • bizimkiler dökme demirden
  • ßizimkilerin reklamı daha güzel.. İspanyollarınki cizgi film qibi olmus
  • İspanyollar biraz uğraşmış reklamda biraz daha güzel olmuş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.