Şimdi Ara

Türkiyeden başka bir servera geçmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 5-6 gün önce westteydim fakat bir arkadaşım ısrar etti diye Türkiyeye geçtim ilk olarak bulunduğum ligden 5 lig aşağı düştüm(gümüşten bronza)2. olarak normal oyun troll kaynıyor ve oynayacak adam yok
    Anlayacağınız acayip şekilde pişman oldum supporta mesaj atsam geri gönderirler mi?Sırf champlar ve skinler için transfer istiyorum yoksa west'e geri döneyimde isterlerse bronz 5 de tüm w/l sayılarını silseler bile umurumda olmaz

Türkiyeyi neden sevmediğimi sorarsanız ;
    Meta denen bir şey yok,küfür bol,troll bol(mid lane kavgası fln),çocuk çok(annem çıkmamı istiyor,internet süresi bitti...)last hit denen bir olayları yok dolayısıyla jungle oynadığım için resmen oyun dışı kalıyorum,support anlayışı yok(birçok kez adc oynarken support ''item çıkmam lazım'' diyerek kill alacağım vakit geldi killi aldı)mide heal alıp gidenler(akali,ahri gibi spell vamp kasacağın champa neden heal alırsın ki?),normal oyundaki mid kavgası(4 mid gördüm),geceleri oyun bulamıyor(10dk bekleme verdi daha ne olsun)ayrıca ülkemdeki süper internet altyapısı(!!)sayesinde oyundan düşenler ve anormal ping daha sayardım da fazla uzatmayayım
    Edit;
    Beyler şimdi fark ettim, bunlar riot'un oyunu adamlar bizi trye soktu şimdide dönmemiz için rp aldırtacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anypeopl.. -- 15 Nisan 2013; 21:57:38 >

• türkiye'de troll yok noob var, ayrıca 1000 tane konu açıldı geçmeseydin.
  • Uzun süredir forumda değildimAyrıca zaten ölmüşüm bari siz vurmayın
  • bu dediklerin bronze da oluyor.yoksa westteki bronzelar pro player mı
  • gold ve üstünde mal yok neredeyse,taşı çık yukarılara rahat edersin,çözümü basit.Tasıyamıyorsan ztn orayı hak ediyorsun demektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxxx15

gold ve üstünde mal yok neredeyse,taşı çık yukarılara rahat edersin,çözümü basit.Tasıyamıyorsan ztn orayı hak ediyorsun demektir

Bencede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorun şu alt lige yertleştirilmen biraz yukarılara çıkarsan güzel oyunlar oluyor. şimdiye kadar oynadığım oyunlarda 19 yaş üstünü görmedim.
    silver 3 den geldim bronze 1 yerleştirildim oradan seri bir şekilde çıktım silver 5 den daha çıkamıyorum. gold da falan güzel oyunlar oluyor ama
  • Tamamda herifler bronzdan çıkarmıyor ki!Westte silverdaydım çok süper bir oyuncuyum demiyorum fakat bu kadar saçma şekilde hareket edip sürekli sorunu başkasında da bulmuyorum en azından hatalı olduğum yerleri biliyorum ayrıca haklı olsam bile milletle oyun içi küfürleşmeye başlayıp oyunun takım oyunu olduğunu da unutmuyorum.Noob olabilirsin tamam da neden biraz düzelteceğin yere millete küfür etmeye başlarsın ki?Önceki oyunda bir teemo geldi adamın build yanlış(sadece armor fln almış)adama yanlış dedik alabileceği itemları söyledik fakat adam ne yaptı?Oyunu bıraktı küfretmeye başladı gel de laf etme....
    Eğer trde arkadaşın varsa iyi fakat benim gibi 1-2 kişi az giren tanıdığın varsa cidden çok kötü

Edit;Zaten 5lig aşağı atınca insan oyundan soğuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anypeopl.. -- 15 Nisan 2013; 22:16:02 >
  • ben bir arkadaşa öyle yardım ettim ve mutlu mesut şuan birlikte giriyoruz.senin gibi westte gümüş burda bronze ve bende g1.birlikte giriyoruz o da iyi bende iyi.taşıyoruz rahatça.tavsiye ederim yükseklerde birini bul
  • quote:

Orijinalden alıntı: anypeopl..

Tamamda herifler bronzdan çıkarmıyor ki!Westte silverdaydım çok süper bir oyuncuyum demiyorum fakat bu kadar saçma şekilde hareket edip sürekli sorunu başkasında da bulmuyorum en azından hatalı olduğum yerleri biliyorum ayrıca haklı olsam bile milletle oyun içi küfürleşmeye başlayıp oyunun takım oyunu olduğunu da unutmuyorum.Noob olabilirsin tamam da neden biraz düzelteceğin yere millete küfür etmeye başlarsın ki?Önceki oyunda bir teemo geldi adamın build yanlış(sadece armor fln almış)adama yanlış dedik alabileceği itemları söyledik fakat adam ne yaptı?Oyunu bıraktı küfretmeye başladı gel de laf etme....
    Eğer trde arkadaşın varsa iyi fakat benim gibi 1-2 kişi az giren tanıdığın varsa cidden çok kötü

Edit;Zaten 5lig aşağı atınca insan oyundan soğuyor

Takiminda Teemo, Ashe, Xin gorursen kac tr serverinin altin kuralidir bu.

• Bunu aklımda bulunduracağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: anypeopl..

Bunu aklımda bulunduracağım

Onem sirasina gore hocam bak bunu sakin unutma Teemo gorursen direk fisi cek, Ashe ve Xin gorursen adamin neler yazdigina hangi spelleri aldigina dikkat etmelisin.

• ya tamam noob varsa abarttığınız kadar değil. çok rahat oyun taşınıyo yani
  • Eğer isterseniz çok kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz maçları.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.