Şimdi Ara

Türkiyede yeniyim 2009 A3 hakkında çok kararsız ve bilgisizim. yardım edebilir misiniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
1
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Türkiye'de yaşamaya başlayalı çok olmadı ve bir Audi a3 almaya karar verdim. Konuyu yanlış yere açmışsam ve hatalı açmışsam şimdiden özür dilerim.(yetkililerden gereğini yapmasını isterim)

Araç 2009 model 106000km, 14tfsi ve fiyatı 40.000lira.

Aracın plakası açık ve 5664de mesaj attığımda 10 tane kayıt çıkıyor. 2-3tanesi bayagı bir yüklü miktarlar(21118, 15000küsür gibi). pert ya da ağır hasarlı yazmıyor.

Aracın sahbini aradığımda ise istediğiniz her servise götürün diyor kendinden emin şekilde.

İkinci bir nokta ise arac sahibinden.com'da hem bir galeri(adını isteyene veririm) hem de sahibi tarafından satılık. sahibi 40.000diyor galeri 39250. zaten karışmış ve güvensiz olan kafam daha da karışıyor ve sahibine sorduğumda galerici arkadaşım tarzı bir şeyler diyor.

kısıtlı bütçem ve çok az zamanım var bu yüzden paramı da çarçur etmek istemiyorum. sizin tecrübelerinize göre bu araç alınır mı ya da bir akıl verebilir misiniz?

şimdiden çok teşekkür ederim.

aracın linki:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-sahibinden-2009-audi-a3-s-line-sportback-f1-sorunsuz-tertemiz-196534304/detay

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.