Şimdi Ara

Turkiye'ye NTSC konsolumu getireyim mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Birkac ay icinden turkiye'ye kesin donus yapmam soz konusu. Burada konsolu sat, turkiye'ye gelince yeni PAl kosol al vs. ugrasmak istemiyorum. Kullandigim NTSC konsolu Turkiye'ye getirince voltaj problemi nedeniyle voltaj duzenleyici olmadan kullanamayacagimi biliyorum. Bu forumda pekcok kisi NTSC sahiplerine voltaj duzenleyici yerine yeni adaptor (power brick) almalarini tavsiye ediyordu. Ben de oyle yapmak istiyorum.

Sorum da su:
    Ebay'in ingiltere sitesinde pekcok jasper uyumlu 220 V adaptor satiliyor. onlardan birini satin alsam direkt NTSC konsoluma takip sorunsuz kullanabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: burakcav

Selam Arkadaslar,

Birkac ay icinden turkiye'ye kesin donus yapmam soz konusu. Burada konsolu sat, turkiye'ye gelince yeni PAl kosol al vs. ugrasmak istemiyorum. Kullandigim NTSC konsolu Turkiye'ye getirince voltaj problemi nedeniyle voltaj duzenleyici olmadan kullanamayacagimi biliyorum. Bu forumda pekcok kisi NTSC sahiplerine voltaj duzenleyici yerine yeni adaptor (power brick) almalarini tavsiye ediyordu. Ben de oyle yapmak istiyorum.

Sorum da su:
    Ebay'in ingiltere sitesinde pekcok jasper uyumlu 220 V adaptor satiliyor. onlardan birini satin alsam direkt NTSC konsoluma takip sorunsuz kullanabilir miyim?

Evet.
  • Yani ingiltere'nin voltaj degerleri Turkiye ile ayni, oyle mi?

Prize uç falan takmama gerek var mi?
  • benim cihazın içinden ingiltere için olan fiş çıkmıştı (elite pal jasper) , böyle bildiğin 3 yassı çubuklu olan fiş ucuna 1-2 tl'ye satılan parçadan aldım taktım 1 yıldır oynuyorum bir problem yok =) zaten herkes böyle yapıyor ;)

bundan çıktı ,  Turkiye'ye NTSC konsolumu getireyim mi? bunu alıp takıyosun olay bitiyor  Turkiye'ye NTSC konsolumu getireyim mi?

• tesekkurler
  • rica ederim
  • xbox ının adaptoru 110v ise ve onu gelip türkiyede başlık ile takarsan adaptoru yakarsın.

ona gidip ataba c1122 model 300w veya 400w almalısın.

xbox ının adaptorune bak 110v yazıyorsa dediğimi etmelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

xbox ının adaptoru 110v ise ve onu gelip türkiyede başlık ile takarsan adaptoru yakarsın.

ona gidip ataba c1122 model 300w veya 400w almalısın.

xbox ının adaptorune bak 110v yazıyorsa dediğimi etmelisin.

Eleman zaten olayın o kısmının farkında, voltaj düşürücü kullanmak istemiyormuş o nedenle xbox adaptörü satın almak istiyor.

Arkadaşım o adaptörlerden satın alabilirsin, diğer arkadaşın da dediği gibi sadece ucuna 1-2 liralık bir çevirici takman gerekir, hepsi bu.

Kolay gelsin.
  • BEn 3 yıldan fazla voltaj düzenleyici ile makineyi kullanıdım bir defa sorun çıkmadı
  • S ler için adaptör düştümü piyasaya?
  • bende ntsc kullanıcı yım turkiyede herhangibi sorun ile karşılaşmadım voltaj cevici ile kullanıyorum oyunlarıda region free versiyonlarını indiriyorum ama sorun bazen şu oluyor pes fifa gibi büyük firmaların oyunlarının region free versiyonları yok oyüzden onları mecbur ntsc versiyonu indiriyorum ama turkiyede mecbur kalmadıkça pal versiyonu kullan derim sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: sk8ata

S ler için adaptör düştümü piyasaya?

S ler için adaptor şuan tr de yok.2.el satan varmıdır bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.