Şimdi Ara

(TÜRKİYE'YE GELDİ) LG G2 İçin Android L (5.0.2) Güncellemesi Çıkmıştır. (DETAYLAR İÇERİDE) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.102
Cevap
49
Favori
113.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet resmi sürüm bu, kurmanızda herhangi bir sakınca yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redsmoke

evet resmi sürüm bu, kurmanızda herhangi bir sakınca yok.

Teşekkürler
  • yeni konu çok iyi olmuş :)
  • Yukleyen arkadaslar yorum yaparmisiniz.kamerada iyilesme varmi.baska farkliliklar nedir.isteyim bisey yapamiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.0 mı yoksa 5.0.2 mi.

• gelen sürüm 5.0.2 kamerada az biraz gelişim var sanki ama odak hızı konusunda düşük ışıkta deneyemedim henüz fena çekmiyor ama azıcık zoom yapınca hemen çamurlaşıyor
  • Otaya güncelleme ne zaman gelir bilgisi olan var mı?
  • hala yukleyemedim.artık bu bilgisayarsızlıktan bıktım valla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende vodafone 30a romu var bunların aynısı degil mi? Yoksa bunlar baska mi?

• Otadan guncelleme alan var mi

• instagram kuramadım sizde nasıl ? google play den kuramadım uyumlu değil diyor . bide wifi simgesinde içindeki oklarda yana kaymış :)
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam güzel çalışma olmuş. Tam bir lollipop kılavuzu yani. Eline emeğine sağlık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimwood

Otadan guncelleme alan var mi

Bende ve bir kişi daha sormuş cevap verilmediğine göre, otadan güncelleme alan yok sanırım.
  • Vodafone 30a romuna göre daha seri olmuş. Herşeyiyle aynı rom. Bu arada 3G de H+ simgesi gelmiş eskiden h+ çekiyordu ama simgesi yoktu. Yüklemenizi tavsiye ederim vodafone romuna göre iyi geldi bazı uygulamalar falan daha hızlı açılıyor. Download moddaki rooted yazısı gidiyor vs.

• Arkadaşlar lollipop da xposed modlari çalışıyor mu gravitybox vs özelleştirmeler için ona göre yükleyeceğim

• arkadaşlar merhaba

telefonum türkiye cihazı, lg flashtool ile kdz dosyasını yuklemeye çalıştım ama olmadı, recovery mode da kaldı, şu an telefonum çalışmıyor, recovery mode dan çıkaramıyorum, acil ne yapmam gerektiğini söyler misiniz?
    edit: çok şükür tekrar ettim yaptıklarımı, kaldığı yerden devam ederek, güncellemeyi başarıuyla tamamladı.
    Ola ki benim gibi işlemi yarıda kalan arkadaşlar varsa, tekrar baştan başlayrak sorunun üstesinden gelebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydinbircan -- 1 Nisan 2015; 16:12:46 >
  • aydinbircan kullanıcısına yanıt
    Recovery mode degil download mode olmasi lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre.koc -- 1 Nisan 2015; 15:47:56 >
  • derniere kullanıcısına yanıt
    Konuyu her saat takip ediyorum hocam görmemişim mesajlarınızı kusura bakmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Grimwood

Konuyu her saat takip ediyorum hocam görmemişim mesajlarınızı kusura bakmayın

Yok ne kusuru, ota güncelleme önemli ben ve benim gibi düşünen kullanıcılar olacaktır. Ben tekrardan cihazı sıfırdan kurmakla uğraşmak istemiyorum, zaten çok büyük bir performans kaybı olmadıgı için gelirse kurarım. Ne zaman gelecek hiç bilgide vermiyor bu lg, bu konuda apple takdir ediyorum şu gün gelecek diyor bütün cihazlara geliyor( Tabi bunda cihaz seçeneklerinin az olması ve tekel olması en büyük etken)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.