Şimdi Ara

Türkiye Büyük Finali 2015 [Ana Konu] ŞAMPİYON DARK PASSAGE! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.016
Cevap
10
Favori
45.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • At taşıdı diyorsunuz da Thaldrin çok fazla hata yaptı 30. dk'ya kadar Xyraz kesinlikle çok çok daha öndeydi TF'larda TT'nin hatalarını özellikle Rawbin'in ulti basıp bir şey yapamadan ölmelerini çok iyi kullanıp bu duruma getirdi ben tüm övgüyü Avenuee'nin hak ettiğini düşünüyorum
  • Auspexa kullanıcısına yanıt
    bence tt yi bu kadar suçlamak haksızlık olur çünkü bjk tt nin potansiyelini görüp buna karşı oynadı çok güzel dürttüler rakip üstüne geldiğinde güzel geri döndüler çünkü aralarındaki mesafe kapansa patates olucaklarının farkındaydılar
  • Bizimkiler şu yayıncılık işini beceremiyor. Trielbaenre bildiğin kreponun çakması olmuş, ne anlatmak istiyor hiçbirşeyi anlamadım
  • Trieli iyi ki koymuşlar yoksa aralar çekilmezdi. Harika konuşuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: i am Madness

bence tt yi bu kadar suçlamak haksızlık olur çünkü bjk tt nin potansiyelini görüp buna karşı oynadı çok güzel dürttüler rakip üstüne geldiğinde güzel geri döndüler çünkü aralarındaki mesafe kapansa patates olucaklarının farkındaydılar

bjk nr1 ile aynı seviyede bi oyun oynadı, tt sürekli olarak hata yaptığı için bjk kazandı. yıllardır "bu sefer çok çalıştık, bu sefer süperiz" diyen takım hala korede 0-15 skora sahip olan sbenu sonicboom'un bile yapmadığı hataları yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Run&Gun

At taşıdı diyorsunuz da Thaldrin çok fazla hata yaptı 30. dk'ya kadar Xyraz kesinlikle çok çok daha öndeydi TF'larda TT'nin hatalarını özellikle Rawbin'in ulti basıp bir şey yapamadan ölmelerini çok iyi kullanıp bu duruma getirdi ben tüm övgüyü Avenuee'nin hak ettiğini düşünüyorum

30 a kadar tf olmadi ki hangi mac o?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Revanch cidden çok kötü.Fightlarda tank edasıyla takımının en önünde yer alıp saçma yerlerde açtığı ultilerle saçma fightlar başlatıyor.
  • Auspexa kullanıcısına yanıt
    evet hata yapabilir ama oyun sonunda bunların telafisini çok güzel gerçekleştiriyo bence tabi bakalım finalde DP ile eşleşirse neler yapabilicek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scippo

quote:

Orijinalden alıntı: Run&Gun

At taşıdı diyorsunuz da Thaldrin çok fazla hata yaptı 30. dk'ya kadar Xyraz kesinlikle çok çok daha öndeydi TF'larda TT'nin hatalarını özellikle Rawbin'in ulti basıp bir şey yapamadan ölmelerini çok iyi kullanıp bu duruma getirdi ben tüm övgüyü Avenuee'nin hak ettiğini düşünüyorum

30 a kadar tf olmadi ki hangi mac o?

Okuma kıtı kardeşim 30. dakikaya kadar diyorum zaten 30'dan sonra TF'larda iş yaptı diyorum Heca. Hey Allahım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Run&Gun -- 1 Ağustos 2015; 15:25:17 >

• aydinsukru kullanıcısına yanıt
    Zaten başta alt koridor düşüşünü ve olafın hızını önlemek amaçlı böyle bir build gitmesi doğru bir karardı.

2. Maç başlıyor.
  • seçim ekranında thaldrinin yüz ifadesi cidden üzücü takım kaptanı çok korkmuş duruyo sanki
  • Bu picklerle TT'nin kazanma ihtimali %85
  • izleyemeyenler için pick&ban list

https://store.donanimhaber.com/a6/d4/16/a6d41601d8509f4d3b16e95c015bf7c6.png

--
    TT
    Shen
    Jarvan
    Azir
    Kalista
    Nau

BJK
    Hecarim
    Evelynn
    Varus
    Corki
    Alistar

---
    Banlar
    Bard
    Ezreal
    Ekko
    Rek'sai
    Gragas
    Ryze
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Kaç maç üzerinden olucak ? 3 win alan mı finale çıkacak ?
  • MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    5 maç üzerinden 3 win alan finale çıkıyor.
  • Xyraz
  • Casterların söyle bagırması cok itici ya
  • canerin yanındaki anlatıcı arkadaş tam bir Türk phreak

konuşmaya değil vuruşmaya geldik hahahah hala gülüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wisrty -- 1 Ağustos 2015; 15:41:03 >
  • ilk maçtaki gibi tt takım hatası yapmazsa bu maçı rahat alır.
  • O değilde TBF tam bomba patlatılıcak yer değil mi ya? 10 bin kişi hepsi genç, güvenlik önlemi düşük. Ulan paranoyak oldum şimdi bak yaa.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.