Şimdi Ara

Turkcell, TVPlus platformunu resmi olarak tanıttı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
9.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vodem almıştım daha yeni olmasa turkcell alırdım
    vodafon da tv cıkarsa iyi olur , )
  • Androide de uyumlu denidi ama her android sürümü olmuyor heralde.Vodafone smart tab var,bu cihaza uyumlu değil mesajı geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon007

Kotadan gidiyor mu ? Gitmiyor mu ?

Kesinlikle gitmiyor ben cep ten denedim.Günlük 1 tl denemek için aldım,sorunsuz çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaga20

3G olayi biraz sacma gibi

El mahkum.
    Digiturk Turkiyeye LigTv yayınlamaya başlamadan önce Turkcell wifiden veriyordu. Digiturk kendi de girince Turkcell sadece 3G ye çekildi.
  • yıldız.tv varken gereksiz bir atraksiyon, tabii interneti olmayanlar için işe yarar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

3G ile yayını izlemeye başladıktan sonra wifiyi açmayı denediniz mi? Denediyseniz, bu durumda yayın kesiliyor mu?

Bu sorduğumu ben denedim arkadaşlar. LigTV yayınını izlemeye 3G ile başlatıp wifiyi açarsanız maçı izlemeye devam edebiliyorsunuz.
    Uygulama sadece yayını başlatırken 3G kontrolü yapıyor. Kanal değiştirmedikçe sorun yaşamıyorsunuz.

iPhone'dan kişisel erişim noktasını açıp iPadden wifi ile bağlanmaya kalkmak yemiyor. Çünkü 3G kontrolünü yapan server değil, bizzat aletinizdeki uygulamanın kendisi. iPade o an yayın wifiden geldiği için yayın başlamıyor.

Bir detay daha, LigTV paketi olan bir arkadaşınız, o an için maçı normal TV üzerinden izleyecek bir ortamda bulunduğundan şifresini sizinle paylaşırsa maçı yine izleyebilirsiniz. Bu durum iPhone için aldığınız paketi iPad 3G nizde kullanabileceğiniz anlamına da geliyor. Çünkü program girdiğiniz telefon numarası - şifre uyumuyla çalışıyor.

Telefon kilit ekranına geçiyorsa Ayarlar / Genel /Otomatik kilidi Asla konumuna getirmeyi unutmayın.

Aslında 3G üzerinden izlemek kotadan götürmediği için, ilk bakışta daha mantıklı gözükebiliyor. Ama bulunduğunuz yerde 3G iyi çekmiyor, hızlı ve sınırsız wifi bağlantısına sahipseniz, hele bir de yayını Apple Tv üzerinden Tv nizden izlemek istiyorsanız bu yöntem çok işinize yarayacaktır.

• su an lıg tv paketını alamıyormusuz.. yada superonlıne dakı MH boyle bılgı verıyor..
  • denemek lazım..bakalım nasıl birşeymiş..
  • Evo 3D de "video yüklenirken hata olüştu" mesajı alıyorum
  • Maçlarda denedim tamam gösteriyor 3g ile izlenebiliyor ama 55 saniyeden az zamanda gelmiyor görüntü.55 saniye bence çok fazla ama yinede izlenebilir tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Maçlarda denedim tamam gösteriyor 3g ile izlenebiliyor ama 55 saniyeden az zamanda gelmiyor görüntü.55 saniye bence çok fazla ama yinede izlenebilir tabi
    Playden sonraki ıı> tuşuna basmayı denediniz mi? Yayın sırasındaki takılmaların yarattığı gecikmeyi sıfırlıyor. Ben Fenerin 2. golünü TV+ yayınında gördükten 10 sn sonra radyodan (trt-internet) duydum.
  • arkadaşlar lig tv paketini aldımız zaman standart paketin yayınlarını izliyebiliyormuyuz yoksa 14.990 harici birde 5.90 tlmei vericez?
  • Yukarıdaki soruyu şöyle sorayım ben de:
    LigTv paketini alırken standart paketi de kakalıyorlar mı illa? Yoksa sadece LigTv izlemek istersek 14.90 la yırtıyor muyuz?
  • ||> tuşuna basmayı denemedim bu haftasonu bakarım.Valla ben sadece lig tv yi aldım 15 tl ye cepten tv kanallarıda açılıyor başka herhangi bir ücret alınmadı.
  • Ip tv için artık ülkemiz sisteme geçmesi gerek tabi ilk başta internet de bakır kablodan kurtulup fiber optik kabloya geçmek lazım.Hı birde şu internet fiyatları.Bende izlemek istediğim maçları satın alıp hd kalitesinde internetten izleyebiliyorum bence çok güzel bir imkan.
  • quote:

Tivibu ve Digiturk Play gibi iddialı oyuncuların olduğu IPTV sektörüne Turkcell de TVPlus platformu ile katıldı.

İyi de, TVPlus 'ı web üzerinden izleyebiliyoruz. Bu IP TV olmuyor ki
  • Tamam olacak işte yavaş yavaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

60 saat olayı yok sanırım ben biryerde görmedim sitesindede yazmıyor. Olsa saçma olurdu .

iphone daki tv plusın yardım bölümünün en altında koşullar bölümünde yazıyor 60 saat sınırı diye.turkcelli aradım teyit ettirdim evet 60 saat sınırı var dedi iphone ipad veya bilgisayardan wifi veya 3g farketmez ne türde kullanırsanız kullanın sinemalar diziler dahil hepsi aylık saat sınırınızdan düşer dedi
  • App store'dan uygulamayi indirip calistirmayi denedim fakat islem basarisiz hatasi veriyor. Hattim kontorlu, acaba faturali hat zorunlulugu mu var?

Bilgisayar'da yayinlari cok rahat izliyorum. Telefona da uygulayabilsem harika olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clax22

quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

60 saat olayı yok sanırım ben biryerde görmedim sitesindede yazmıyor. Olsa saçma olurdu .

iphone daki tv plusın yardım bölümünün en altında koşullar bölümünde yazıyor 60 saat sınırı diye.turkcelli aradım teyit ettirdim evet 60 saat sınırı var dedi iphone ipad veya bilgisayardan wifi veya 3g farketmez ne türde kullanırsanız kullanın sinemalar diziler dahil hepsi aylık saat sınırınızdan düşer dedi

Demekki fiyatlar bu yüzden uygunmuş ben ömrümde böyle çakal firma görmedim sadece lig tv izleyin arkadaşlar diğerlerini normal tvden izleyin
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.