Şimdi Ara

Turkcell T60 resmiyet kazandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gayet ucuz ve gayet performanslı . Bu senenin F/P ürünü bile olabilir.

• Bu sefer olmuş gibi umarım fiyat konusunda abartıya kaçıp güzelim telefonu harap etmezler.

• İlk defa güzel ürün iyi fiyat. Tek eksiği güncelleme almayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 799 lira çok iyi fiyat bu telefon için kesinlikle alınır. Vestel ve diğer yerli üreticiler örnek alsınlar

• http://www.gsmarena.com/zte_blade_s6-6954.php telefonun orjinali bu, fiyatta sonra 1000tl olacakmış daha da güncelleme almaz bu telefona 1000tl fazla iphone çok benzemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: __BadblooD__

İndirim kovalarsa tüketici biraz 100-120 lira daha verilip S4 alınır G2 alınır. Bu telefonun fiyatı 500-630 arası olmalı bence.

bence turkcell telefonda donanım-fiyat dengesini çözmüş.Uluslararası firmalar ve gmd,vestel,kespır'ın yapamadığını yapmışta ama tasarım güzel gelmedi keşke tasarıma eğilen ek model falan çıkarsalar.Süreyya cilivin gitmesi umarım turkcell için kötü olmaz
  • Turkcell t50 ile fiyat/performans oranını iyi yakalamıştı. Büyük satış rakamlarına da ulaşmışlar.
    T50'nin 500 bin kişi tarafından kullanıldığını düşünürsek artık bu cihazların güncelleme alması gerekiyor, güncelleme verilirse ilginin daha da artacağını düşünüyorum
  • Bence 4 gün sonra General Mobile'ın piyasaya sunacağı cihazı bekleyin..

• quote:

Orijinalden alıntı: DeSpHoT

Bence 4 gün sonra General Mobile'ın piyasaya sunacağı cihazı bekleyin..

Ne çıkaracakmış

• s4 alırım daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: DeSpHoT

Bence 4 gün sonra General Mobile'ın piyasaya sunacağı cihazı bekleyin..

O hangisi olacak ilk defa duyuyorum bunu?
  • Turkcell'in Saçma sapan uygulamalarını gene doldurmuslardir telefona.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sd615 var 2gb ram var 800tl fena dehil

• fena değil gibi görünüyor fakat oparatör telefonu alınmaz.gereksiz uygulamalar ve güncelleme desteği olmuyor.zenphone daha tercih edilesi

• güzel cihaz olmuş.
  • Bütün operatörler aynı.Kullanıcılardan dünya para kazanırlar.Yine de kazıklarlar.
    Sonra o paraları ünlülere yedirip ar-ge ye gram yatırım yapmazlar.
    Sanki 500TL den satsa iflas eder.
    Bu saatten önce ve sonra operatör telefonu alınmaz.
    Bir dünya saçma uygulama ile şişmiş hafıza, güncelleme 0.
    Son paragrafta fiyatı artabilir diye yazılmış.
    Oldu olacak 999TL yapsınlar ne kadar ucuz olur değil mi en azından 1000TL değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-563091384 -- 8 Mayıs 2015; 16:08:16 >
  • Telefonun guncel fiyati 250 dolar. Tr ye yurtdisindan alip getirseniz kayitla beraber ayni fiyata denk geliyor +130 TL ile. O nedenle 500 gibi bir fiyat cok abarti olur ancak 700 TL olabilirdi. Kaldi ki HTC Desire 820 1300 TL gibi fiyattan satiliyor Android M alir mi kesin degil ayni sekilde Samsung Galaxy A ve E serileri de bundan daha yuksekte. Vestelin Venus 2'si FHD ekran s615 islemci iceriyor verilere gore ve en pahali modellerinin 1200 TL olacagini duyurmuslardi buna gore gene T60 tercih edilesi.

Ancak kendi uygulamalari ve guncelleme (5.1 bile) konusundaki dusuncelere katiliyorum. Zte Blade S6 ya uygun romlardan root atilabiliyorsa onun da onune gecilebilir sanirsam.

• Fiyatı öylesine yazdım.
    Zııkkımın kökü vergiler haricinde de 3 operatör de giydiriyor.
    O fiyata satsa iflasta etmez.Al birini vur birine hepsi aynı.
  • cihaz bence çok güzel olmuş anneme birtane t50 almıştım ve benim bile hoşuma gitmişti cihaz ilk aldığımda:)) ram 2 gb olmuş sonunda chipset zaten güzel ekran çözünürlüğünü az bulacak arkadaşlar vardır belki ama bu segment için en iyisi bence bu. fiyatı böyle çıkarsa bence fiyatıda iyi malum t50 bile bu fiyata çıkmıştı. doların bu derece artışına karşı bence fiyat gerçekten çok iyi 799TL.

benim tek takılacağım nokta tasarım olurdu.. aslında tasarımı güzel ama çok iphone 6 ve sonrasında gelen s6 yı anımsatıyor hatta aynı neredeyse:)) bence tasarım olarak t50 nin yolundan gidilebilirdi çok güzel görünen bir cihaz kendisi.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.