Şimdi Ara

Turkcell Superbox 4.5G Evde İnternet ★ANA KONU★ [Limitsiz 15 Mbps 1250₺] (591. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.816
Cevap
136
Favori
184.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
Giriş
    www.batiege.com.tr
    Batı Ege
    http://www.batiege.com.tr

Hocam ben bu yukarıda firmadan aldım. Baz istasyondan eve wireless alıcılar ile internet getiriyorlar.

Benim eve gelen internet sinyalinin alıcısı fotoda sağ taraftaki bahçe çitine sabitlenmiş küçük beyaz cihaz. Öndeki komşuda tepesindeki çanak anten gibi alıcı ile internet alıyor. İki alıcı da yaklaşık bir kilometre uzaktaki çanak vericiden sinyali alıyor.

İnternet baz istasyona kadar fiber kablo ile geldiği için de buna kablosuz fiber internet diyorlar.

• asukrumercan A kullanıcısına yanıt
    Sadece Bodrum ve Çine'de var gözüküyor. Baz istasyonu derken Turkcell baz istasyonundan mı mesela geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 80s90s 8 kullanıcısına yanıt

Bana türk telecom altyapısı demişlerdi. Cok detaylı sormamıştım.

Diğer bölgelerde de başka firmalar vardır diye düşünüyorum.

• Rastgele bir turkcell sayfasında 16.04.2024 tarihi itibariyle 10 mbit 1000 tl sınırsız paketin 1200 tl olarak güncelleneceği okudum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 9 Nisan 2024; 1:26:26 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sentez* kullanıcısına yanıt
    fiyatlar muazzam.2 sene once ıptal ettıgımde taahutsuz 10 mbit 300dü.

• Taşındım Turkcell fiber yoktu gittiğim yerde 6 ay önce bana telefon ettiler sizi mağdur etmemek adına 15mb sınırsız superbox herşey dahil 250 tl dediler 6 aydır kullanıyorum ihtiyacımı karşılıyor
    12 ay bitince bu rakam üzerinden çok bir artış yaparlar mı sizce ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dostlar merhaba,

Yazları 1-2 ay Eskişehir'in bir ilçesine gidip orada kalıyorum. Sokakta Türk Telekom altyapısı var ancak ev yeni olduğu için binaya kablo çekilmedi henüz. Max 2 ay kaldığım için ben de uğraşmadım ve internet almak istemedim. Gitmediğim zamanlar da internet abonelik ücreti ödemek istemiyorum.

Geçen sene mobil veri kullanarak halletmeye çalıştım işlerimi ancak tahminimden çok fazla harcadım. Şimdi bu tarz bi superbox almayı düşünüyorum ama ne kadar mantıklı emin olamıyorum. Başka alternatif hangi yolları deneyebilirim ? Yoksa Superbox alıp devam mı edeyim.

• Kriger kullanıcısına yanıt
    Hotspot paketlerine bakabilirsin pcde falan kullanacaksan interneti.

• Faturasiz data hatti nasil alirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    normal faturasız hat cıkar ,

• 18 ayda 499 liradan 2500 liraya. 5x. Super!box!  

• RhinoCO kullanıcısına yanıt
    Oha oha, internet bu ya nedir yani, biten bişey mi...

• altyapı ve kablo sıkıntılarından dolayı superbox aldık bugün.

uygulama olarak turkcell uygulamasından mı takip ediyoruz internet kalan gb vb bilgilerini?

• Herkese merhaba,

evliliğimden dolayı taşınacağım binada alt yapı bulunmuyor.(sözde en kısa sürede gelicek proje onaylanmış)

binada türktelekomun çekiş gücü instagramda reels açamayacak seviyede. Bu yüzden MagNet kafamda direkt eleniyor.

Türkcell güzel çekiyor ama 1500 tl ve 4 sene evvel üniversitede de aynı paketi kullanmıştım sürekli kopuşlar akşamları 1mbps inen hızlar vs bütün sorunları göze alarak evime internet bağlatmak istiyorum.

Oyun oynamayı geçtim en kötü hikayeli oyun oynarım yada film dizi izleriz kafasıyla alacağım.

sanırım bu 2 markadan başka böyle bir ürün yok ve bizim sorunumuzu çözecek bir şey bulunmuyor  

1500 tl vereceğime mi yanayım 1500 tl vermeme rağmen neredeyse hiçbir işime yaramayacak ve beni çıldırtacak teknolojiye bu parayı vermek nerde bu yetkililer.

• Bir süper box alalım dedik fiyatlar uçmuş.

Magnet ise türk telekom Bayileri bihaber.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wolf silver W kullanıcısına yanıt

Bende almayı düşünüyorum ama evimin olduğu bölgede türk telekom hiç çekmiyor desem yeridir geriye bir tek süperbox geliyor ama oda 1500 tl şuanda başka da çözüm yok sanırım

• 
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.