Şimdi Ara

TURKCELL SARI KUTU KAMPANYASI (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.851
Cevap
33
Favori
208.909
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD

bunların yeni hediyeler koyacağı yok annemin 11 yıllık hattı bugün vodafone a geçirttim 19liraya mis gibi 500dk 1gb 1000sms veriyolar annem zaten başka hattını kullanıyordu bunu pek kullanmıyordu sadece kapanmasın diye 6 aydan 6 aya yükleme yapıyordu 2. hat olarak ben kullanacam artık zaten vodafonum vardı onuda bimcell yaparım
    11x365 puan çöpe gitti neyse -5küsür lira bakiye vardı oda turkcelle benim kazığım olsun yıllardır onlar kazıklıyodu bizi

vodafonun hangi tarifesi hocam bu?faturalı mı? benim faturalı avea. yaş 30. bu tarifeye geçebilirmiyim?

Geçti süresi 26 yaş üstü için 23 liraydı 19 sadece 26 yaş altına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• adamla resmen dalga geçmişler madem hediye vermek istemiyorsun neden ortaya çıktın turkcell
  • Hep birliklte dalalım bunlara bence....:=)

hergün için 10 puan falan bişeler yazıodu??
  • gelen mesaja bak
    quote:

sarı kutudan güzel haber! 31 ekime kadar kazanacağınız 180 puanı hattınıza yukledik. bizimle geçireceğiniz her ay en az 20tl yükleyin, 300 puan daha kazanın!
  • Aylardır 6 aylık 250 MB hediye için puan biriktiriyordum. 2.750 puandı ve benim 2.725 puanım vardı. Az önce baktım bir de ne göreyim aylık 250 MB 3.500 puan olmuş. 3 aylık 5.500 puan olmuş. Yani %600 puana zam yapmışlar. Böylece 2.750 puanı yakmış oluyorum. Bu kadar paragöz bir firma daha görmedim. 2.750 puanım Turkcelle hediyem olsun. Hemen başka bir firmaya geçmeye karar verdim.
  • Yukarıdaki mesajımda neden er olarak çıktım ve sıfır mesaj gözüküyorum???
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavsar

Yukarıdaki mesajımda neden er olarak çıktım ve sıfır mesaj gözüküyorum???

2. el bölümü mesaj sayısı
  • Vayy bunu bilmiyordum. Kendimi bir anda gençleşmiş hissettim. Ne oluyor dedim.
  • Arkadaşlar Turkcell'e bu konu ile ilgili mesaj gönderdim ve görüşlerimizin önemli olduğunu ve ilgili birime aktarılacağını söyledi. Sizler de puanların çok yüksek ve biritktirmesinin imkansız olduğununu şikayet olarak belirtirseniz bence etkili olur. Altı üstü bir mail atacaksınız.
  • Türkçesi edebiyati iyi olan bir arkadasimiz uygun ve etkili bir dille metin hazirlayip burda paylaşsin , hepimiz ortak metinle sikayetlerimizi ilgili birimlere yollayalim .
    Turkcell m.h sikayet birimi - sikayetvar.com vb.sitelere sikayetlerimizi belirtelim topluca mail atalim.

Lafta kalmasin icraata geçelim !

• hala dişe dokunur bişiler gelmedi sanırım bizim pederin puanlarını kullanamayacağız sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

hala dişe dokunur bişiler gelmedi sanırım bizim pederin puanlarını kullanamayacağız sanırım :)

Dişe dokunur şeyler var mesela telefon tablet falan var ama 2050 yılına kadar puan biriktirirsen alırsın öyle bi puan vermişler Turkcellde ilk açılan hattın bile o tableti alması için bi 5-10 sene daha puan biriktirmesi lazım
  • ARKADAŞLAR BANA ŞÖYLE BİR MESAJ GELDİ ,

31 EKİME KADAR KAZANAĞINIZ 180 PUANI HATTINIZA YÜKLEDİK ! , 20 TL HER AY YÜKLEYİN 300 PUAN DAHA KAZANIN DİYOR !

Şuanda 5 kez 20TL yüklemeye + 20TL BEDAVA kampanyası var diye yükleme yapıyorum yoksa , TL yükleyen birisi değilim . Açıklama beni bağlamasa da neden böyle bir SMS geldi merak ettim.
  • Ben de dün Turkcell'e konuyla ilgili mail attım gelen cevap standart ve saçma bir cevap;

Değerli Müşterimiz,
    Turkcell olarak hedefimiz, tüm müşterilerimizi memnun edebilmek. Yaptığımız tüm kampanyalarda amacımız müşterilerimize avantajlar sunabilmektir. Sizin beklentilerinizi göz önünde tutarak sürekli kampanya ve tarifelerimizde güncellemeler yapıyoruz.

Ürün ve ücretlendirme çalışmalarımızı, önceliğimizi oluşturan müşteri memnuniyeti hedefimiz doğrultusunda sürdürüyoruz. Bugün müşterilerimize kesintisiz, kaliteli iletişim ve uygun fiyata konuşma imkanı sunmak için durmaksızın çalışıyoruz.
    Olumlu veya olumsuz eleştirilerinizi kendimizi geliştirme fırsatı olarak görüyoruz. Değerli paylaşımlarınız ve bizimle birlikte olduğunuz için teşekkür ederiz. Turkcell' den hizmet almaya devam etmeniz bizi mutlu edecektir.

Saygılarımızla,

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

• Daha ilk günden beri hiç hediye almadığım bir hattım var.Hat çok çok eski bir hat ve şuan baktım 5900 küsür puan var.Sonra hediyelere girdim baktım Bp için 8500 puan diyor bunlar bence kafa yapıyor bizle
  • Turkcell resmen bizimle dalga geçiyor. Zaten gençturkcell dende mezun etmişler beni. bende onları mezun edicem bu sene cimrilikte tavan yaptılar.
  • Turkcell MaxiIQ Tablet 16.000 Puan

bir yıl 365 gün ise 16000/365= 43.8 yıl !!!!

Turkcell 28 şubat 1994 de kurulmuş

2013-1994=19 yıl

başka söze gerek yok herhalde
  • Ben hem Turkcell'e hem de şikayetvar.com a yazdım.Her ikisine de basmakalıp cevaplar verdiler ama sizler de şikayetlerinizi yazarsanız etkili olur diye düşünüyorum.
    Yukarıdaki arkadaşın hesabında küçük bir hata var. Artık Turkcell'deki her gün için 10 puan verecekler ancak buna rağmen yine puanların ekim sonuna kadar elde edilmesi imkansız.
  • Beyler tatile gidecek sansli kisi belli olmus, GRAHAM BELL

• Şikayetleri dikkate almıyor tok satıcı turkcell..en etkili yol operatör değişimi...14 sene boyunca turkcell kazığını yiyen biri olarak bu h.sonu geçiyorum aveaya...

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.