Şimdi Ara

TURKCELL SARI KUTU KAMPANYASI (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.851
Cevap
33
Favori
208.894
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sarı Kutu’dan hediyenizi seçebilir ya da TR10 yazıp 2222’ye mesaj gönderebilirsiniz. Bu şekilde hediyenizi seçtikten sonra cep telefonunuza gelecek mesaja ücretsiz cevap vererek, BP Club kart numaranızı yazmanız yeterli. BP Club kart numaranızı ilettikten sonra hattınıza iletilecek bilgilendirme mesajını takiben, BP Club kartınız ile, BP Turkcell kampanyasına katılan istasyonlardan yapacağınız ilk alımda 10 TL değerinde yakıt hediyenizi kullanabilirsiniz.

10 tl nedir yahu 30 değilmiydi o?
  • 1 ikea 1 de koton aldım, mesaj geldi ama içlerinde şifre yok şu kadar puanınız vardı şu kadar kaldı falan diyor. Aynı durumda olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fischerspooner07

Sarı Kutu’dan hediyenizi seçebilir ya da TR10 yazıp 2222’ye mesaj gönderebilirsiniz. Bu şekilde hediyenizi seçtikten sonra cep telefonunuza gelecek mesaja ücretsiz cevap vererek, BP Club kart numaranızı yazmanız yeterli. BP Club kart numaranızı ilettikten sonra hattınıza iletilecek bilgilendirme mesajını takiben, BP Club kartınız ile, BP Turkcell kampanyasına katılan istasyonlardan yapacağınız ilk alımda 10 TL değerinde yakıt hediyenizi kullanabilirsiniz.

10 tl nedir yahu 30 değilmiydi o?

30 degil miydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlarr :) ben depoma benzini koymuş biri olarak anlatıyorum . Önelikle kaç puanınız varsa ona göre gidip hediyenizi seçiyorsunuz. tek tek seçebilirsiniz sorun olmaz. Ben 60 tl lik benzin aldım. Sonrasında gittim bp ye dedim bana bp kart verin. verdiler. oradaki numarayı ' numaralar arası boşluk bırakarak ' 8081 e yolladım mesaj baya geç geldi ama oldu.. Sonrasında bplerde puan olarak sadece 30 liarlık akaryakıt veriliyor yani hergün 30 tl 29 da olmaz 31 de olmaz :) Ben şimdi 30 tl benzin aldım
  • Vodafone'a geçince yapılacak iş mi bu
    Gitti uçak bileti...
  • T10 BP yazıp 2222'ye gönderin talebinizin olumlu karşılanması halinde kart numaranızı gönderebilirsiniz mesajı gelen var mı ? 2 Farklı hattımdan kampanyayı aldım fakat kart numarasını göndermemi takiben Şu an işlem yapılamıyor tekrar deneyin mesajı ve ardından bu mesajı alıyorum.
  • haha hattımı kendi üzerime aldım sıfırlandı
    anneminkini keza öyle sıfırlandı

artık pederinki bayağı eski ondan ümit beklicez 15 sene rahat vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilkanissan

Arkadaşlarr :) ben depoma benzini koymuş biri olarak anlatıyorum . Önelikle kaç puanınız varsa ona göre gidip hediyenizi seçiyorsunuz. tek tek seçebilirsiniz sorun olmaz. Ben 60 tl lik benzin aldım. Sonrasında gittim bp ye dedim bana bp kart verin. verdiler. oradaki numarayı ' numaralar arası boşluk bırakarak ' 8081 e yolladım mesaj baya geç geldi ama oldu.. Sonrasında bplerde puan olarak sadece 30 liarlık akaryakıt veriliyor yani hergün 30 tl 29 da olmaz 31 de olmaz :) Ben şimdi 30 tl benzin aldım

hocam sen ayrı ayrı günlerde 30 tl lik mi aldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilkanissan

Arkadaşlarr :) ben depoma benzini koymuş biri olarak anlatıyorum . Önelikle kaç puanınız varsa ona göre gidip hediyenizi seçiyorsunuz. tek tek seçebilirsiniz sorun olmaz. Ben 60 tl lik benzin aldım. Sonrasında gittim bp ye dedim bana bp kart verin. verdiler. oradaki numarayı ' numaralar arası boşluk bırakarak ' 8081 e yolladım mesaj baya geç geldi ama oldu.. Sonrasında bplerde puan olarak sadece 30 liarlık akaryakıt veriliyor yani hergün 30 tl 29 da olmaz 31 de olmaz :) Ben şimdi 30 tl benzin aldım

2 farklı BP karttan gönderseydiniz aynı anda 60 lira kullanabilirdiniz.

• Burger King Kampanyasında artı bir diyor menü alırken yanında veriyorlar sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: waybe

quote:

Orijinalden alıntı: B.AYAR

Ayrıca koton için aldığım indirim kodunu bu akşam forum ıstanbul koton mağazasında kullanamadım.

daha aktif olmamış sanırım dimi?

kampanyadan haberleri yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigitozcan

T10 BP yazıp 2222'ye gönderin talebinizin olumlu karşılanması halinde kart numaranızı gönderebilirsiniz mesajı gelen var mı ? 2 Farklı hattımdan kampanyayı aldım fakat kart numarasını göndermemi takiben Şu an işlem yapılamıyor tekrar deneyin mesajı ve ardından bu mesajı alıyorum.

aynısı bende de oldu, 1-2 gün bekleyip karta hala puan yüklenmemişse turkcell müşteri hizmetlerini arayacağım. bp'den 4 tane aldım, 3 tanesi yüklendi 4. hata aldı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11-12 yıllık bi hattım vardı evde mesajım bulunsun bakıcam
  • Şansa bak, son kampanyada kasa görevlisi BP Kartımı diğer müşterinin kartıyla karıştırmıştı.
    Şimdi 30TL'lik yakıtı seçersem direk diğer müşteriye gidecek demek ki hediye
  • 4 adet koton 30 tllik çeki 4 adet ikea 30 tl çeki 4 adet burgerking menüsü ile kapattık geceyi, diğer puanlar beklesin biraz
  • kalem anahtarlık+b.king menü+selocan şapka aldım daha 2300 puan var ara bişeyler alırım kampanya yeni gibi yeni şeyler eklenir diye düşünüyorum

• Arkadaşlar ikeadan aldığımız kuponu kullansak sonra tekrar ikeadan kod alabilir miyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alp

Benim 2600 küsür varsa anneminkini düşünemiyorum vallahi, ben de 6 ay 1500 mb paketten alayım bari.

Faturalılar yararlanıyormuş, ulan Turkcell.

sadece faturalılarmı yararlanabiliyor yani şakamı bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami_24

quote:

Benim 2600 küsür varsa anneminkini düşünemiyorum vallahi, ben de 6 ay 1500 mb paketten alayım bari.

yok hazırkartlılar da yararlanabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami_24

quote:

Benim yazdığım şeyden sadece faturalılar yararlanabiliyormuş.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.