Şimdi Ara

Turkcell mi Türk Telekom mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell vınn veya cep magnet almayı düşünüyorum 200gb olanları neredeyse aynı fiyat yurt için alacağım İnternet cektiremiyorum süperboxta çok pahalı hangisini almalıyım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• turkcell tabiki

• Asldawn A kullanıcısına yanıt
    Mobil internet altyapı hizi turkcell de bir tık iyi ama telekomda fena değil. Çekim kapasitesi hemen hemen aynı. telekom bu konuda ciddi yatırımlar yapıp turkcell ile başa baş noktasına geldi çekim oranı %93 e %92 ama turkcel fiyatları çok saçma yerlerde buna göre düşünebilirsin

• umidoo kullanıcısına yanıt
    Şuan ikisi arasında 10 TL pahalı sadece vınn yani aynı aslında kafamın takıldığı telefonda intim 90 download alırken arkadaşımın magnet aynı yerde 18 alıyor bu alet ile mi alakalı kendi telime ikinci sim taksam yine 90lari görebilir miyim

• Asldawn A kullanıcısına yanıt
    Bu olay Turkcell'de de aynı. Ben olsam kullanacağım mekanda önce hangi operatörün çekim gücünün iyi olduğunu ve LTEde yani 4G'de hangi bantları kullandıklarıni kontrol ederdim. Sabit bir mekanda değilde, mobil kullanacak isem kesinlikle tercihim Turkcell olurdu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    Anladım aslında yurtta kendi Türk Telekom hattım çok iyi 90 download görüyorum ama arkadaşım cep magnet 15 görüyor sebebi ne olabilir yoksa genel düşük mü taşınabilirler böyle

• Sınırsız 15 mb internet almış olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.