Şimdi Ara

turkcell kontratlı cihaz almak için gereken şartlae

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar yaklaşık 4 aydır turkcell faturalı hat kullanıyorum.puanımı sorgulattıgımsa 200 cıktı.faturalarım iyi ödemeler iyi.iphone 6 plus ve türevlerini ne kadar sürede alabilirim? içinizden mutlaka birisi bu sekilde cihaz almıştır.bilgilendirme yaparsanız memnun olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 200 puan az ve 4 ay kısa bir süre,bu durumda büyük ihtimal cihaz vermezler..
    Ama şöle bir yolu var;
    Turkcell bayileri ile bazı bankalar anlaşıp,aboneye kredi açıyor..
    Ben böyle kredi veren Denizbank'ı biliyorum,banka size telefon bedeli kadar kredi tanımlıyor,siz o bilgi ile bayiye gidip telefonu alıyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En az 6 aydir turkcelli olmalisiniz ve puaniniz da alacaginiz cihaza yetmeli. Turkcell finansbankla anlasmis, onun uzerinden de alabilirsiniz ama sartlari dha da agir. Vade farki da gereksiz yuksek. Turkcell, kendi trifelerine ek tellerdefarki 450 tl tutarken, finansban fazladan 600 lira aliyor.

Eski teli getirip , saydirip tarifenizden de dusebiliyorsunuz. Ama cihazi olduruyor resmen.
    Tanidiginiz birinin uzerinden de alabilirsiniz. Cevrenizde faturali hat kullanan illa ki vardir

• http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cihazlar/iphone-bireysel-akilli-telefon-kampanyasi#sss

Burada yaziyor. Isterseniz eksik kalan puaninizi nakit olarak odeme sartiyla tamamlayabiliyorsunuz. Bunun sartlarini musteri hizmetlerinden ogrenebilirsiniz

• Operatörlerden alınan cihazlar çok fahiş fiyatlara geliyor. Üzerinizde kredi varken de kredi çıkar mebla az çünkü. Denizbank Media Marktla, Akbank Teknosayla anlaşmalı. Bütün teknoloji marketler anlaşmış biriyle. Oralardan alın. En fazla 150-250tl arası faiz ödersiniz. Operatörden kabataslak hesapla 1000tl daha pahalıya geliyor cihazlar yazık günah o paralara...

• yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.üzerimde ev kredisi oldugu icin yüzde 99 cıkmayacaktır :) bir diger sebebi kredi kartımı arada geç yatırdım 1000 lerde puanım.evet kontratlı epey pahalıya geliyor yurt dısında normal fiyatın altında satılırken bizde anormal fiyatlardan satılıyor.tanıdık birisinin verecegini zannetmiyorum ama yinede bakacagım.iphone cihazlarda ön ödemeli kabul etmiyorlar 1700 lerde puan olması gerekiyormuş.ön ödemeli iphone olmuyor dediler.6 ay geçtikten sonra iphone 6 ya da plus alma imkanım var mı onu merak ettim alan bar mı hiç

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.