Şimdi Ara

Turkcell'in yeni TV platformu Turkcell TV Plus lanse edildi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • cep paketi alıp data hattı ile telefonda izlerseniz kotadan gitmez, ancak net paketi alıp pc den izlerseniz kotadan gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla ben telden turkcell tv plus android uygulamasını indirip kotadan düşmeden izliyodum geçen ay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • superonline da gözüküyordu. turkcell'de gözükmüyordu sanırsam. hatta iptal etmek isteyip edememiştim. üzerinden zaman geçip, tl olmadığı için paket yenilenemeyince kendisi iptal oldu.
  • turkcell'de kota, paket veriyi kapatınca anlık olarak düşer. düşmüyorsa sorunun çözülmüş demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

HD yayınlar artar ve dolby ses ile gelirse alınabilir.

Ayrıca burada kullanılan veriyi akk ye saymazlarsa belki alınabilir.

+1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • superonline turkcell tv+ plus.
    Kesinlikle çalışmayan donan arıza veren berbat bir sistem. alalı tam bir ayı doldurdu. cihaz hata verdi, müşteri hizmetlerini aradım 24 saat içersinde çözülecek denildi ardından 3 farklı teknik ekip aradı üçü de aynı saçma işlemleri yaptırp beni şebek ettiler sonra teknik ekip gelecek dediler 4 gündür bir halt geldiği yok, bu akşam tekrar aradım teknik ekip filan gelmeyecekmiş. Müşteri hizmetleri back office yönlendirmiş, onlar incelemiş, onlar turkuaz ekibe yölendirmiş, onlar da inceleyecekmiş, çözemezlerse network ekibi bakacakmış sonra beni bilgilendireceklermiş.. sanki marsa gidiyoz.

ayrıca olay şu, tv plus ücretsiz diyorlar ancak tv plus a geçmek için kotanızı 25 gb tan 75 gb a çıkarıyorlar bunun için ektra aylık 10 tl alıyorlar.
    tv problemi yaşadığım 4 günü faturadan düşün dediğimde tv zaten ücretsiz diye bir yanıt verdiler.
    TAM BİR KUMPAS yani.
    aboneliğin iptali dediğimde üvretsiz olan tv aboneliğinin iptali 180 küsür (yanlış hatırlamıyorsam) lira ceza ödemem gerekiyor.
    yani bu adamlar size ilk bir ay ücretsiz iptal zamanı geçtikten sonra bir daha hiç (1 yıl 10 yıl farketemz) hizmet vermseler dahi yapacağınız birşey yok.

almayın aldırmayın superonline ve turkcell işbirliği ile onlara yakışmayan bir dolandırıcılık harikası yani.

• tv+ fiber internet ve telefon olmak üzere 3 paket birlikte kullanıyorum çok memnun kaldım. kendileri arayarak zaten fiber internet hizmeti aldığımız için özel fiyat teklifinde bulundular,bu hafta digitürk üyeliğimi iptal ettireceğim. tavsiye ederim.

• zaaaaa :D süpermiş lan yorumlar :D YAŞASIN TURKCEL TV

• Geçen sene yani 2014 yili ekran kalitesi guzeldi simdi berbat yan uygulamalar bile fark atiyor turkcelle, wifi olarak genellikle kullanacaksaniz dijiturkplay hd gosteriyor arasinda 3 tl fark var ve değer

• Arkadaşlar,

Her şeyin bir bedeli vardır. Bu sebepten dolayı turkcell ücretli yaparsa şaşırmayın.
  • Turkcell tv+ aktif ettigimde alttaki navigasyon maalesef görülmüyor.Bunun sebebi ne olabilir?

• tek artısı turkcell 3g ya da fiber kullanıyorsanız kotayla derdi yok. ha tabi 3gnin çektiği gibi gerçekten uzak bir dünyada yaşadığımızı varsayarsak. son iki aydır istanbulun ortasında evde telefonla bile konuşulmadığını düşününce komik oluyor haliyle.

• Artık 1 gb kota ile ne kadar izlenirse o kadar izleyebiliriz. Ondan sonra wifi bul işin yoksa, internet paketi bul. Superonline almamızı istedikleri için böyle saçmalıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.