Şimdi Ara

Turkcell Finansbank Cihaz Kampanyası KKB - Findeks Notunu Düşürüyor!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Son çare olarak sorunumu birde sizlerle paylaşmak istedim.

Eylül 2014 tarihinde TİM den aldığım cihazın faturalarını (ilk iki ay hariç) erken erken ödememe rağmen türkcell cihaz bedeli olan tutarı finansbanka süreki geç ödüyor,
    Her ay findeks ten krediniz gecikmeye girdi uyarısı alıyorum ve kredi puanım ciddi anlamda düşmüş durumda.

Türkcell i hergün aramama mail atmama rağmen sorun hala devam ediyor, yetkili kimseye ulaşılamıyor sürekli oyalanıyorum, Mart ayında yaşamaya başladığım sorunu son 3 haftadır aralıksız takip ediyorum ama muhattap bulamıyorum . Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa lütfen birbirimize yazdımcı olalım. Nasıl bir yol izleyeceğiz beraber bulalım.

Bu sorun sadece benim değil benim gibi finansbank kredili cihaz kampanyasından faydalanan istisnasız herkesiz sorunu, sadece benim findekste paketim olduğu için finansal hareketleri uyarılarla alıyor olmamdan kaynaklı farkettim, birçok kişi kre çekerken veya tesadüfen öğreniyor. Türkcell veya ilgili birimler bununla ilgili hiçbirşey yapmıyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih0607 -- 1 Temmuz 2015; 17:24:40 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.