Şimdi Ara

Turkcell'den Türk Telekoma?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Türk Telekom mobil kullanan kullanıcılar. Türk Telekom tabii ki iyidir fakat ben mobil tarafını soruyorum yani Avea. Aslına bakarsanız Turkcell faturasızdayım ve internet paketi harici bir paket veya tarife yapmıyorum. Fakat Türk Telekomda her yöne 1000dk 1000sms ve 4GB internet bile 29TL. Ki Turkcell de sadece internet paketi bile alsam 40TL oluyor. Birde 4.5G geçildiği zaman Türk Telekomda yine 29TL fakat Turkcell tarifeleri nasıl olacak belli değil. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woozie -- 21 Şubat 2016; 0:34:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 nisanı beklemelisin bence

• Ben kullaniyorum cok memnunum. Denemekte fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

1 nisanı beklemelisin bence

4.5G frekansına geçildikten sonra geç geçeceksen diyorsun yani.

• Woozie kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni paketler falan çıkabilir. Acil değilse bekleyin derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SvadyaDerebeyi

Hocam yeni paketler falan çıkabilir. Acil değilse bekleyin derim

En iyisi öyle yapayım tamamdır teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woozie -- 21 Şubat 2016; 23:50:22 >
  • Türk Telekom'un sorunu yatırım yapmaması. Hattınız full çekse bile bağlanamadığınız zamanlar olacak. Birde ucuz olarak hep yeni müşterilere veriyorlar, ben geçen yıl geçtim Avea'ya 750 Dakika 1000 SMS ve 3 GB'ı 25 TL'ye 1 yıl kullandım. Sonra aynı paketi şimdi 36 TL'den verdiler. İnternet paketini 1 GB daha artırmak istedim 42 TL oldu. Tabii bu her operatörde var, her yıl operatör değiştirmek gerekiyor.
  • Bende Turkcell'den Türk Telekom'a geçtim gayet memnunum 1 haftadır. Geçme sebeplerimin en büyüğü de Turkcell kullandıgım zaman evimde internetin E çekmesi ve telefon çekmemesi Türk Telekom da hem internet evimde H+ hemde telefonum çekiyor. Fiyatıda uygun 1000 dk 1000 sms 4 gb Turkcell de 69 tl öderken Türk Telekom da 29 tl ödeyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercnsvn

Bende Turkcell'den Türk Telekom'a geçtim gayet memnunum 1 haftadır. Geçme sebeplerimin en büyüğü de Turkcell kullandıgım zaman evimde internetin E çekmesi ve telefon çekmemesi Türk Telekom da hem internet evimde H+ hemde telefonum çekiyor. Fiyatıda uygun 1000 dk 1000 sms 4 gb Turkcell de 69 tl öderken Türk Telekom da 29 tl ödeyeceğim.

Heh bende böyle şeylerden bahsediyorum gayet avantajlı.

• Woozie kullanıcısına yanıt
    Aileniz de veya bulunduğunuz bölgede Türk Telekom kullanan tanıdığınız var ise daha detaylı bilgi alabilirsiniz çekim kalitesi hakkında. En kötü hattınızı taşırsınız 1 aya yakın kullanırsınız taahhüt onayı mesajını atmadan eviniz de iş yeriniz de kısaca yaşam alanınız da çekim kalitesi ile sıkıntı yaşamazsanız 1 ay dolmadan taahhütte onay verirsiniz. Fiyat konusunda da gayet uygun nerden baksanız her ay 1 kilo et parası avantajınız olmuş oluyor. Aradaki 40 tl farkı ihtiyaç sahibi o kadar çok insan varki onlara yardım ederim daha mantıklı hem aynı paketi kullanırım hemde yardıma muhtaç insanlara katkıda bulunurum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.