Şimdi Ara

Turkcell'den peşin iPhone 5s alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell'den peşin iPhone 5s alınır mı arkadaşlar? Vatan'da Teknosa'da falan 1500'ken burda 1369 TL. Alsam mı sizce? Garantisi falan sorun olur mu?

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/iphone-5s-16gb

• Alınır
  • Fiyatı uygun gayet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok kısa süre içerisinde bende almayı düşünüyorum. alınır yani.

ayrıca birazdan üstüne 800 TL daha koy SE al diyenler gelir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cileklivanilya

çok kısa süre içerisinde bende almayı düşünüyorum. alınır yani.

ayrıca birazdan üstüne 800 TL daha koy SE al diyenler gelir...

zar zor parayı 1400'e denkleştirebildim. SE ya da 6 almam imkansız. android hiç düşünmüyorum zaten. iphone 5s yeter bana
  • 1 ay önce hem kendime hem de kardeşime sarı puanlarla 1200 er TL almıştım. Sarı puan var ise 100 TL indirimle 1269 TL ye alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

1 ay önce hem kendime hem de kardeşime sarı puanlarla 1200 er TL almıştım. Sarı puan var ise 100 TL indirimle 1269 TL ye alabilirsin.

turkcell kullanıcısı değilim sağolasın yine de bilgi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

1 ay önce hem kendime hem de kardeşime sarı puanlarla 1200 er TL almıştım. Sarı puan var ise 100 TL indirimle 1269 TL ye alabilirsin.

memnunmusunuz hocam telefondan? özellikle pilden çok şikayet geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşın dediği sarı puandan kullanarak 100 tl indirim yaptım 1270 tlye sipariş verdim bakalım.
  • Ben cevaplayayım sorunuzu..iphone cihazlar plus serisi hariç hicbiri sizi pil anlamında tatmin etmez üstadım yani bu cihazlar uzun pil ömrü olsun amacıyla üretilen ürünler değil..bunun dışında 5s gibi ince hafif (112gr) bir cihazdan ne derece pil ömrü bekleyebiliriz ki ? Şuanda iyi pil ömrü sunan cihazlar nerdeyse 200gr sınırını aştı..eğer 5s wifi ile kullanılır ve oyun oynanmazsa diğer işlemlerde fazla bir tüketim yapmıyor..ekran parlaklığıda otomatik yada yüzde 50ve daha aşağıya çekerseniz günü çok rahat çıkartır..

• SE 5s le aynı kasa 8-9 saat ekran süresi veriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: askarali

Ben cevaplayayım sorunuzu..iphone cihazlar plus serisi hariç hicbiri sizi pil anlamında tatmin etmez üstadım yani bu cihazlar uzun pil ömrü olsun amacıyla üretilen ürünler değil..bunun dışında 5s gibi ince hafif (112gr) bir cihazdan ne derece pil ömrü bekleyebiliriz ki ? Şuanda iyi pil ömrü sunan cihazlar nerdeyse 200gr sınırını aştı..eğer 5s wifi ile kullanılır ve oyun oynanmazsa diğer işlemlerde fazla bir tüketim yapmıyor..ekran parlaklığıda otomatik yada yüzde 50ve daha aşağıya çekerseniz günü çok rahat çıkartır..

tesekkur ederim :)

• İşte oda a9 işlemcinin bu kadar düşük ekran çözünürlüğünde çok rahat kalmasından tabiri caizse püfür püfür çalışmasından kaynaklanıyor..tabi 5s'e göre 65 mah pil fazlasıda olunca normal bu kullanım süresi..ama şunuda söyleyeyim eğer ayarlar düzgün yapılırsa 5sde 6buçuk-7 saate yakın kullanım süresi verebiliyor..3 yıllık değil ama sıfır 5sler için konuşuyorum..

• Sarı kutu 100tl indirimin yoksa alınmaz. İphone 7 çıkınca ister istemez 100-250tl arası düşüş olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.