Şimdi Ara

TURKCELL'DE 240 SANİYE=240 DAKİKA!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EVET ARKADAŞLAR PAKETCELL E ÜYE OLDUM. 240 DAK 29 YTL OLANDAN. Bİ BAKTIM FATURA 130 YTL. SONRA MÜŞ. HİZM. ARADIM. PAKETCELL DE 1 SANİYE DE AYNI 10 SANİYE AYNI 1 DAK. DEDİ VALLA BU TRCELL KAZIK ÜSTÜNE KAZIK ATIYO MİLLETE!! Bİ NUMARA TANIŞIRLIĞI ÇIKSIN SEN O ZAMAN GERÇEK REKABETİ! TRCELL NE HALA GELİYO!!!

• valla arkadasım yazının son 3 cumlesini anlamasamda turkcell den canın yandıgın belli. O paket servisler zaten tamamen uydurmaca. Suanda turkcell in en iyi kampanyası kampuscell de 10 dakika =1 kontor gibi gozukuyor. Gerci daha fatura gelmedi bakalım onda ne duzenbazlıklar cıkacak.
  • kardeş turkcell zaten senin başına gelenden para kazanıyor.. herkese diyorum kısa konuşma uzun konuşmalar yap...
  • şimdi arkadaşım şöyle bir durum söz konusu sen görüşmeye başladığın anda 1sn konuşup kaparsanda 60sn konuşup kaparsanda senden 1dk konuşmuş gibi ücretlendirme olur yani örneğin 5kez üst üste birini aradın ve 5er saniye görüştün 5dk paketten gitmiş olur ama sen görüşmeni kısa kesmeyip 5*60 300saniye görüşebilirdin buna dikkat edersen kazançlı olursun ama dikkat etmezsen mantarlarsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: dreamtheater06

EVET ARKADAŞLAR PAKETCELL E ÜYE OLDUM. 240 DAK 29 YTL OLANDAN. Bİ BAKTIM FATURA 130 YTL. SONRA MÜŞ. HİZM. ARADIM. PAKETCELL DE 1 SANİYE DE AYNI 10 SANİYE AYNI 1 DAK. DEDİ VALLA BU TRCELL KAZIK ÜSTÜNE KAZIK ATIYO MİLLETE!! Bİ NUMARA TANIŞIRLIĞI ÇIKSIN SEN O ZAMAN GERÇEK REKABETİ! TRCELL NE HALA GELİYO!!!

kullanma kardeşim turkcell milleti kazıklamakta usta anlamıyorum sizi kazıkçı adı çıkmış bir kere hala neden kullanırsınız?

• buna benzer paketler her operatörde var arkadaşlar.
    avea da ,
    mobil öğrenci----10dk=2 kontör=10 sn
    telsim de
    cepsaat---60dk=5 kontör=10 sn

en azından turkcellde konuşmaya başladıktan 30 sn sonra bağlantı kopmuyor.
    avea telsim kullansan her 30 sn de bir tekara aramak durumunda kalıyon.

bir çok abone ücretlendirme periyodundan şikayetçi
    ama dikketli olursanız turkcell i max. seviyede kaliteden ödün vermeden kullanabilirsiniz.
    PAKETCELL ve EKONOMİK KONUŞMA PAKETLERİ için bir tavsiye.
    görüşmen en kısa 50 sn olsun ama 1dk geçersen ne zaman istersen ozaman kapat
    her zaman karlısındır
    ...
  • paketcell de bildigim kadarıyla periyotlar 30 saniyelik.yani 1. saniye 30 sn ücreti yazılıyor.31. saniyeden itibaren ise 1 dk ücreti yazılıyor.en son gelen faturaya baktığımda böyleydi
  • quote:

Orjinalden alıntı: tj2master

paketcell de bildigim kadarıyla periyotlar 30 saniyelik.yani 1. saniye 30 sn ücreti yazılıyor.31. saniyeden itibaren ise 1 dk ücreti yazılıyor.en son gelen faturaya baktığımda böyleydi

kontör periyodu 60 sn dir. herhangi bir değişiklik olmadı diye biliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: levent_yavuz

quote:

paketcell de bildigim kadarıyla periyotlar 30 saniyelik.yani 1. saniye 30 sn ücreti yazılıyor.31. saniyeden itibaren ise 1 dk ücreti yazılıyor.en son gelen faturaya baktığımda böyleydi

benim elimdeki faturada 30 sn ve katları şeklinde ücretlendirme yapılmış
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: levent_yavuz

quote:

benim elimdeki faturada 30 sn ve katları şeklinde ücretlendirme yapılmış

ne mutlu sana ozaman
    belkide gelen tepkilere bakılarak periyod 60 dan 30 a indirilmiş olabilir.
    detaylı incelemek lazım birdaha

• Avea da aynı. Mobil öğrenci de 10 dk 2 kontör ama 1 saniye de konuşsan 2 kontör hepsi aynı haltı yiyorlar
  • Bir paketi kullanmadan önce şartları ve işleyişini iyice okumak ogrenmek gerek yoksa böle durumlardan canımız yanar
  • bence dakika bazlı uygulamalar kalkmalı herkes konuştuğu kadar ödemeli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.