Şimdi Ara

TURKCELL 500DK+HY1000SMS+2GB=25₺ gnctrkcll (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.399
Cevap
77
Favori
257.770
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben yeni hat alarak başvurmayı düşünüyorum bu kampanyaya. Kesinleştiğin de birisi benim bu mesajımı alıntılayabilirse sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone 19 liralık paketimi 22 lira yaptı.Yetti artık bu vodefone un çekim sorunları. Yolda yarım saat bir operatör çekmezmi rezil ediyor beni artık

Gidip bu kampanyadan yeni bi hat alacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hükümran -- 7 Nisan 2014; 17:18:13 >
  • Arkadaşlar yeni hat alsam ayda kaç tl yüklemem gerekli bu paketi alabilmek için yeni hat vergisi, telsiz ücreti vs dahil?

• Sizce aveada her yone 700dk tarife ici 2000dk 5000 sms 2gb internet 23 liradan buna gecmesi mantikli olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

MALATYA EMEKSİZ ALTGECİDİ CİKİSİ WORLD İLETİSİM

world iletişim nerde hocam world teknoloji mi yoksa. şu maletin alttarafındaki telefonculardan birinde mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hükümran -- 7 Nisan 2014; 17:25:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

quote:

MALATYA EMEKSİZ ALTGECİDİ CİKİSİ WORLD İLETİSİM

world iletişim nerde hocam world teknoloji mi yoksa. şu maletin alttarafındaki telefonculardan birinde mi

Yok hocam iletişim. Maletin üst tarafında alt geçide girmeden sağda vodafone bayiisinin yanında tam köşe
  • Aveadaki taahhüt yeni bitti ayrıntıları öğrensek geçebiliriz

• Takip

• darknesss45 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam sorman hata. Ben 7 ay kaldım Avea'da çok ucuz diye ama yetti 7 ay, döndüm geri Turkcell'e. Eğer bu kampanya şartları aynen çıkarsa kaçırma derim. Ama tabi burada senin ihtiyaçların ve kullanımın önemli olan. Paket sana yeter mi yetmez mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tozyet

Aveadaki taahhüt yeni bitti ayrıntıları öğrensek geçebiliriz

kardeş afişin fotolarını çektim orada yazıyor bişeyler.
  • Avea cevap olarak, ekstradan 4gb internet vermesin ttnet'e de boyle rakipler gelse, kazik internetten kurtulurduk belki.

• 500 dk her yöne olsaydı avea ile vodafone kesin sıctıydı
    bence turkcell kalitesi için çok iyi fiyat
    paket kesin belli olur olmaz geçiş yaparım vodafoneda 1 dk durmam
  • Bunda bir kıllık çıkar gibime geliyor. Mesela turkcelle olan 250 dk bittiğinde geriye kalan her yöne 250 dakika turkcellilerle konuşmak için de geçerli olur mu?

Diğer bir ifadeyle her yöne 250 dk'dan turkceliler de konuşulur mu? Buna benzer bir kampanya dolayısıyla bir turkcell bayisine sormuştum bu soruyu.

cevap hayır olmuştu.

Yani demişlerdi ki; turkcelle 250 dk bittiğinde geriye kalan her yöne 250 dk ile avea vodafone ve ev telefonunu arayabilirsin

ama turkceli arayamazsın.
  • arkadaşlar kamu mega kullanıyorum, hız düşmesi ile ilgili mh yi aradım sorun var çözeceğiz dendi. Yeni bi paket varmış karışmış mı ne olmuş ondan kaynaklanıyormuş bböyle dediler ne kadar doğruysa bilemiyorum
  • quote:

arkadaşlar kamu mega kullanıyorum, hız düşmesi ile ilgili mh yi aradım sorun var çözeceğiz dendi. Yeni bi paket varmış karışmış mı ne olmuş ondan kaynaklanıyormuş bböyle dediler ne kadar doğruysa bilemiyorum

Adalet bakanlığı ve Çalışma Sosyal güvenlik bakanlığı için kamu prestij diye bir tarife çıkardılar.

Ona 1 mb hız sınırı koymuşlar.

Onun yüzünden kamu megalılarınki de sınırlandı.Umarım yakında düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyruzgar

Bunda bir kıllık çıkar gibime geliyor. Mesela turkcelle olan 250 dk bittiğinde geriye kalan her yöne 250 dakika turkcellilerle konuşmak için de geçerli olur mu?

Diğer bir ifadeyle her yöne 250 dk'dan turkceliler de konuşulur mu? Buna benzer bir kampanya dolayısıyla bir turkcell bayisine sormuştum bu soruyu.

cevap hayır olmuştu.

Yani demişlerdi ki; turkcelle 250 dk bittiğinde geriye kalan her yöne 250 dk ile avea vodafone ve ev telefonunu arayabilirsin

ama turkceli arayamazsın.

Onu diyen yalan söylemiş.
    Bende 350 + 350 var.
    turkcell lilerle biterse heryöneden devam ediyor. öyle saçma şey mi olur, sallamış o keko.
  • Hemen basvurabiliyor muyuz? Gnctrkcll sitesinde falan goremedim de timdekiler ayri zeki oluyo onlara laf anlatmak zor simdi

• vodafone cepnet kullanıyorum ama şimdi yeni hat alsam geçebilirmiyim ki hemen?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne biçim insan bunlar yap işte 500dk heryöne. Bunlar kadar kaçıkçı firma zor bulunur
  • Nyruzgar kullanıcısına yanıt
    Yuh amma sallamış. Turkcell MH ni arayıp şu bayinin elemanı bana böyle söyledi deseydin eminim o elemanı ertesi gün orada göremezdin. Hadi işini bilmiyorsun anladım da, Türkçe de mi bilmiyorsun be kardeşim? Her Yöne demek Tüm Yönlere demek. Turkcell paketini Turkcell'de kullanamamak, akıllara zarar.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.