Şimdi Ara

TURKCELL 500DK+HY1000SMS+2GB=25₺ gnctrkcll (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.399
Cevap
77
Favori
257.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıldız Ek Genç Paketi'nin sayfasında "Kampanyaya katılım 31 Ağustos 2014 tarihine kadar geçerlidir." yazıyor. Bayiler insanları sallıyor sanırım. Yine de en iyisi müşteri hizmetlerine bir sorun isterseniz.

@tans61

İnternet hızı için test yaptınız mı? Sonuçlar nasıl?

@krocker09

Benim 7 Ağustos 2014'te Vodafone'dan Avea'ya geçişim oldu. Şimdi Turkcell'e geçiş yapabilir miyim acaba? Bir de Vodafone'da - 5,81 TL bakiyem vardı yanılmıyorsam. Bu bakiyeyi ödemeden geçişi yaptım. Bu para ileride karşıma gelir mi ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Yıldız Ek Genç Paketi'nin sayfasında "Kampanyaya katılım 31 Ağustos 2014 tarihine kadar geçerlidir." yazıyor. Bayiler insanları sallıyor sanırım. Yine de en iyisi müşteri hizmetlerine bir sorun isterseniz.

@tans61

İnternet hızı için test yaptınız mı? Sonuçlar nasıl?

@krocker09

Benim 7 Ağustos 2014'te Vodafone'dan Avea'ya geçişim oldu. Şimdi Turkcell'e geçiş yapabilir miyim acaba? Bir de Vodafone'da - 5,81 TL bakiyem vardı yanılmıyorsam. Bu bakiyeyi ödemeden geçişi yaptım. Bu para ileride karşıma gelir mi ki?

eksi bakiye benimde vardı sordum sorun olmaz dediler sadece tekrardan vodafone geçersen -5.81 bakiye ile başlarsınız başkada bir sorun olmayacağını söylemişlerdi bana

• bsliali kullanıcısına yanıt
    Anladım, sağ olun cevap için.
  • Bi instagram a girsem 15 mb anında gidiyor neden böyle oldu ki
    100 mb dan 35 mb kaldı daha 1 gün olmadı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsungr522tr -- 18 Ağustos 2014; 15:37:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şehir merkezinde paketin wifi ile 3g karşılaştırması yapmıştım..
  • Merhaba! hattımı taşıdım yeni aktifleşti ama banka sms lerini alamıyorum. Hem tl yüklemek için hem de internet bankacılığını kullanmak için banka sms lerine ihtiyacım var ama hiçbir bankadan alamıyorum sms. sebebi ne olabilir?
  • Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt
    1 ay içinde turkcell li olmadıysan geçebilirsen hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalizzma

Merhaba! hattımı taşıdım yeni aktifleşti ama banka sms lerini alamıyorum. Hem tl yüklemek için hem de internet bankacılığını kullanmak için banka sms lerine ihtiyacım var ama hiçbir bankadan alamıyorum sms. sebebi ne olabilir?

Bankamatikten yeni hattı aktifleştirin. Basit bişey bende de oldu. Düzelttim bankamatikten sim kilit kaldır seçeneği ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alos2000 -- 18 Ağustos 2014; 22:33:48 >
  • Sağ olun cevap için.

@mebust

Nerede yaptınız bu testi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alos2000

quote:

Orijinalden alıntı: kartalizzma

Merhaba! hattımı taşıdım yeni aktifleşti ama banka sms lerini alamıyorum. Hem tl yüklemek için hem de internet bankacılığını kullanmak için banka sms lerine ihtiyacım var ama hiçbir bankadan alamıyorum sms. sebebi ne olabilir?

Bankamatikten yeni hattı aktifleştirin. Basit bişey bende de oldu. Düzelttim bankamatikten sim kilit kaldır seçeneği ile

Cevap için teşekkür ederim. yarın atm ye gidip çözmeye çalışayım.
    Birde turkcell.com.tr den yapılan tl yüklemelere ilave 10 tl hediye kampanyası başlamış. yararlanacak arkadaşlar olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebust

şehir merkezinde paketin wifi ile 3g karşılaştırması yapmıştım..

hiç iç açıcı görünmüyor, avea ile 8 mbit alıyorum şehir merkezinde download hızı
  • oguzhantezel92 kullanıcısına yanıt
    Avea şehir merkezi 3G açık. : 1.34mbps

• Ping yuksek ama değer kötü değil bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: s.uzun

quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

Bu kampanyadan mevcut turkcell liler faydanalabiliyor mu?

Hayır. Hattı diğer operatörlerden birine taşıyıp 30 gün bekleyip Turkcell'e geçerseniz faydalanırsınız, tabi kampanyanın süresi uzatılırsa.

operatör değiştirmek için 90 gün beklemek gerekmiyormu? 30 günde bir değiştirilebiliyormu operatör? ben yanlışmı biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

quote:

Orijinalden alıntı: mebust

şehir merkezinde paketin wifi ile 3g karşılaştırması yapmıştım..

hiç iç açıcı görünmüyor, avea ile 8 mbit alıyorum şehir merkezinde download hızı

türkcell de bu kampanyada internet hızı max 7.2 veriliyor hız değişken olarak sunuluyor o yüzden hız yoğunluğa göre değişiyor 1.ci sınıf paket aldığınızda hız minimum 7.2 oluyor...bu arada avea kullanırken bursa ilinde farklı noktalarda test yaptığımda 1 ile 1.5 mb arası anca çıkıyordu türkcell de aynı şehirde 4 mb den aşağısı olmuyor ara ara yoğunluğa göre 780 kblara kadar çıkıyor hızım buda 6.2 mbit denk geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yawan

quote:

quote:

Hayır. Hattı diğer operatörlerden birine taşıyıp 30 gün bekleyip Turkcell'e geçerseniz faydalanırsınız, tabi kampanyanın süresi uzatılırsa.

operatör değiştirmek için 90 gün beklemek gerekmiyormu? 30 günde bir değiştirilebiliyormu operatör? ben yanlışmı biliyorum

yeni hat alanlarda oluyor 90 gün oda ya türkcell de yada avea da 90 gün beklemek zorundasın diğer türlü 30 güne bile gerek yok istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz hattınızı

• quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

quote:

quote:

yeni hat alanlarda oluyor 90 gün oda ya türkcell de yada avea da 90 gün beklemek zorundasın diğer türlü 30 güne bile gerek yok istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz hattınızı

şimdi ben 3 hattı birden 40 gün önce aveadan vodafona taşıdım. tekrar aveaya dönebilirmiyim. eşsiz tarifeye geçmeyi planlıyorum olabiliyorsa.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

şimdi ben 3 hattı birden 40 gün önce aveadan vodafona taşıdım. tekrar aveaya dönebilirmiyim. eşsiz tarifeye geçmeyi planlıyorum olabiliyorsa.

bildiğim kadarı ile taşıyabilirsiniz ama genede emin olmak için vodafone müşteri hizmetlerine sorun taşıma işleminde engel olur mu diye

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bildiğim kadarı ile taşıyabilirsiniz ama genede emin olmak için vodafone müşteri hizmetlerine sorun taşıma işleminde engel olur mu diye

az önce aveayı aradım. hattınızı taşıyalı 40 gün geçmiş, 90 günden önce bu tarifeye geçemezsiniz dedi. sanırım hat taşınabiliyor ama kampanyalı tarifelerden faydalanamıyoruz.

• 2.sınıf internet olayını bende sadece 2 kere yaşadım . İnternet açık olduğu halde bildirimler topluca geliyor sonra bir susuyor tekrar topluca geliyor falan sinir olmuştum o gün , Whatsapp ta arkadaşlar niye cevap vermiyosun diyordu.

Avea da kullandım hiç öyle bir sorun yaşamamıştım.
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.