Şimdi Ara

Türk'üm ve bu her unvandan üstündür!.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu yanlış yerde hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adminler bakmıyor ki kafasına göre konu açıyor boşunamı var konu dışı !
  • Bence bu konu her yerde olmalı hocam! :)

• Bir birey olarak var olamayan yiginlar elbette ki kabile sinirlari dahilinde gudulmelidir. Siz de haklisiniz.

• Doğuştan sahip olduğun uğruna hiçbir çaba harcamadigin şeylerle övünme salak misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arcticmonkeyss -- 29 Haziran 2015; 2:04:34 >
  • niye eksiliyorsun kardeşim ben seni eksiliyormuyum kendinimi tatmin ediyorsun

ben bu laflardan çok sıkıldım bi icraat yok sadece konuşuyorsunuz eski türklerdeki asil kan şimdi kimde var karı kız peşinde koşan adamlarmı vatan kurtarıcak? boş boş konuşmayın çalışın ki faydanız dokunsun türkiyeye burda yazarak sadece insanları birbirine düşürürsün
  • He he sen makine de çığır açmış almanlardan refah düzeyi yüksek isviçrelilerden benzinin su gibi satıldığı bilimin çok ilerlediği amerikan vatandaşından üstünsün (!)
  • Simdi bi rusmu bi türkmu desem ? Ne derdin ? Turkmu dicen ?? Guldurme adamlar dunyanin devi zengini her boku senden üstün o zaman rus irki daha ustun bence

• Sınırlar dahilinde güdülen bi koyun sürüsü varsa oda sizsiniz! Zira Allah'ın dünyada kılıcı olan bizlerin pek de sınırımız olduğunu düşünmüyorum

• Müslüman dan daha üstün değildir zannimca

• türkler şerefli insanlardır. Irkçı değil. Ve bu mantığa göre sen türk degilsin. Ben zazayım. türkünde kürdünde çerkezinde başımın üstünde yeri var. Ama senin gibi ırkçıların yeri yok. Allah ıslah etsin seni...
  • koncuyyacina K kullanıcısına yanıt
    POTANSİYEL İŞİD ÜYESİ!

• garezli1 G kullanıcısına yanıt
    Vallahi diyemeden edemeyeceğim ;

Kusura bakma bu şekilde konuşup boş iş yapan insan olacaksan SİKTİR OL BU ÜLKEDEN !
  • Ne rusu be tabi ki Türk dicem
    ayrıca arastır bi canım o alman amerikan herneyse bilimlerinin temeli kime dayanıyor kim bulmuş? Ondan sonra gel konuş

• BENDE TÜRKÜM ama artık küreselleşen bir dünyadayız ve gerçekten kimliğin zerre önemi yok. bu kadar sığ(ır) olmayınız
  • tutmayın ayağı kokan liseli ateş alcak
  • Bizzat ATATÜRK'ÜN sözü.
    Ayrıca zaza ne ya? Asdfhs

• O zaman Müslüman değilsin?
  • Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur Müslüman diye arkadan bıçaklayan araplarla da dostluk olmaz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.