Şimdi Ara

Türk telekomdan arayıp azarlıyorlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kampanya için aradıklarını söyleyip; bana kotamı çok ciddi şekilde aştığımı, hızımın bu yüzden düşürüldüğünü internetimde bu yüzden donlamalar ve KOPMALAR olduğunu bundan kurtulmam için sadece 7tl karşılığında +25gb kota almam gerektiğini söylüyor hanımefendi(ki genelde 200gb yi aşarım). dedim ki hanımefendi donmalar ve hız düşümü eyvallah kotamı aştığım için olabilir ama kopmanın bununla ilgisi yok. ayrıca 7tl 25gb çok pahalı ve benim için gereksiz diyorum yok çok ucuzmuş yok dışarda 1gb internet paketi minimum 12tl imiş , ısrar ettikçe ediyor . birde bu kota aşma olayımı öyle abartıyor ki sanki kotayı aşmak suçmuş gibi ,çok ciddi miktarda aştığınız görülüyor falan derken inanın -teknoloji cahili değilim iyi derecede bilirim- bir an bir ceza falan kesecek sandım . neyse böyle saçmalarken dedim kotayı aşmamı bana suçmuş gibi söylüyorsunuz ama sizin tanımladığınız kullanım şekli bu; 75gb ye kadar 24mbps gerisi 8mbps ve sınırsız . benim yaptığımda tam bu , ayrıca kotanın hala var olması sizin suçunuz . bakın Türknet kotasız internet satıyor . telefonda orta yaş yada ihtiyar biri olsa özür diler teklifi de kabul eder . iş artık ticari kurnazlıktan öte yalan dolan ve telefonda tehdide varır cinsten.

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 20:26:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arayan numara ne? Bu zorbalığı mutlaka btk'ya bildirin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hertaraf fırsatçı dolmuş, hepsinin allah belasını versin....
  • bunlar avrupa ,a.b.d japonya gibi gelişmiş ülkelerde çalışsalar iki günde kapı dışı ederler.en rezalet firma gelmiş bizi bulmuş.
  • Türk telekomdan arayıp azarlıyorlar

Hadi yine iyiler, Kasım ayını durağan geçirmişin. Yavaşlayabilir, lakin kopma sorunu kota aşımı ile alakalı değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.