Şimdi Ara

Türk Telekom Telefon Hattı Çekme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
2.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ardak1

Bugün mesaj geldi, kurulum tarihi 2020/04/29 olarak oluşturulmuştur diye

1 nisan da talep açtırmıştım, 6 nisanda kurulacaktı, 13ünde mesaj geliyor 29 nisandır diye
    28 nisamda yol tarifi istediler adres açık olmasına rağmen, verdik gelen giden olmadı. 29 unda da kimse gelmedi. Aradım şikayet kaydı oluşturdular, 6 mayısa attılar kurulumu, vee bugün o gün YİNE KİMSE GELMEDİ VE ARAMADI. TAM 36 GÜN OLDU.
    Btk ya şikayet yazdım cevap bile gelmedi. Artık Cimer, Tüketici Hakem Heyeti neresi varsa yazacağım. İptal etsinler cayma ücretide istemezler umarım. 36 gündür hizmet alamıyorum, oynatıyorlar sanki her seferinde tarih atlatma nedir, ayrıca adamın arayıp 5dkya geliyoruz adres neydi demesi ve gelmemesi rezalet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardak1 -- 6 Mayıs 2020; 20:3:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Hocam söyle bişeler sen yetkili bir abiye benziyorsun

• ardak1 kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom bu hocam reklamlarda sen iste yeter diye show yaparlar sadece

Estağfurullah. :)

Bölgenizdeki ekip adresi sordu ama sonrasında gelmedi mi? Belki başka bir problem çıkmıştır aboneliği aktif ederken. Bu da mümkün oluyor bazen.https://tuketicisikayet.btk.gov.tr/ Burada aktif kaydınız varsa bekleyin bir süre daha bakalım.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Saat 15 00da aradılar 16 30 gibi aradık kapatmışlar telefonu.
    Aradıklarında bulundukları yer ile ev arası 2 km ve ilçe merkezine 1km. 29 Nisan da kendi yaptığım, daha öncede Türk Telekom yapmış kurumun yaptığı şikayet diye geçiyor btk da bekliyoruz halen:)

• quote:

Orijinalden alıntı: arslan05

Türk Telekom bu hocam reklamlarda sen iste yeter diye show yaparlar sadece
    Anlıyoruz çok yoğunlar, personellere izin verdiler vs vs. Sokağa çıkma yasağında bile telekomünikasyon personelleri çalışıyoruz bunuda biliyoruz.
    Ama 3 4 kez 10 gün civarı atlatarak tarih verip işlem yapmamak işkence

Umarım en kısa sürede sonuçlandırılır hocam başvurunuz.
  • Sizin durumunuzdan çok farklı olucak ama örnek olması amacıyla yazmak istedim.

Öğrencilik yıllarımda kütahya merkezde yeni bir binaya taşınmıştım. Merkez ilçede ama yeni bir inşaattı 20-30 metre mesafede vardı en yakın Telefon direği.İskan yeni alınmıştı binaya birkaç gün olmuştu taşındığımda. Zaten hazırda kullandıgım telefon+internetimi(ikiside türk telekom) nakil için başvurdum. Arayıp keşife geldiler rapor tuttular 3 direk çakılcak falan diye zaman vermediler hiç gittiler. 10-15 gün sonra beyaz bir açık kasa ford kamyonet geldi kesip yüklemişler ahşap direkleri. Çaktı gitti adamlar küreklerle kazdılar toprağı. 1-2 güne de Türk Telekom arabasu geldi minik Fiorino kabloları bağladı direklere ordan bina ankastreye falan. Ertesi gün de gelip internetimi falan bağlayıp gittiler. Dilekçe şikayet vsvs hiçbişey yapmadım sadece nakil başvurusu sonrasında kendi gelişti tüm süreç apartmanda 3 daireydik tek ben başvurdum birde tekil olarak başka oturan yoktu ilk taşınmıştım. Ama bu 2015 senesindeydi ve mesafe kısaydı. Size kolay gelsin en kısa zamanda çözülür umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBCD -- 8 Mayıs 2020; 21:16:20 >

• TheBCD T kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim bekliyoruz :) 40 gün oldu

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.