Şimdi Ara

Türk Telekom Mavi Boru Bıraktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bilgili arkadaşlardan destek bekliyorum. Yaklaşık 1 senedir mücadelesini verdiğim projeye sonunda başlandı. Evin önüne kadar mavi bir boru çekildi ve ucu açık şekilde bırakıldı. Buradan sonra nasıl ilerlemem gerekiyor? Ön başvuru kaydım yok, iptal edildi. Tekrar başvuru yapmalı mıyım? Yoksa kutuyu falan taktıklarında mı başvuru yapmalıyım? Bir de merak ettiğim diğer konu, internet konusunda sıkıntılı bir mahalleyiz tek bir port kutusundan herkes faydalanıyor bana port kalmamıştı o yüzden. Hatta apartmanda tek interneti olmayan benim. Bu altyapıyı benden önce davranıp kendine internet çektiren olur mu? Sonuçta proje numarasını söylediğimde benim adresim ve numaram çıkıyor ama şüpheye düştüm bu konuda da. 1 senedir uğraşıp çektirdiğim altyapıyı başkası kaparsa kahrolurum :) Bilgili arkadaşlardan destek bekliyorum.

İyi günler dilerim.

• binanın proje onaylandıysa telekom bina alt katına kabloyu çeker. taşeron firmada kutuya yerleştirir. sonra sorgulamadan bakarsınız aktif mi değil mi diye

• iscooooooo kullanıcısına yanıt

evet onaylı proje, mavi boruyu kazıp koydular ama kablolama yapılmadı.

• borudan sonra gelip kablo çekicekler binanıza, kablo çektikten sonrada kutunuzu takıcaklar sonra aktif olucak hattınız port sorunu yaşamazsınız o kutu aktif olduktan sonra, merak etmeyin o kablo size özel olacak portla işiniz kalmıycak, port sokaklarda bulunan dolapta değil binanızda olcak sıkıntı yaşamadan kullanıcaksınız, ekipler yavaş çalışıyorlar ama elbet bitirirler işi eğer uzun süre gelmezler ise kendinizi hatırlatmak için müdürlüğe gidin Türk Telekom Mavi Boru Bıraktı 

• Binaya kutu konulduktan sonra port sıkıntısı vs olmuyor çünkü zaten binadaya yetecek kadar projelendiriliyor.

Yapmanız gereken bir şey yok, süreç kendisi ilerliyor. Ön başvuru yapabilirsiniz ama onda bir mahsur yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 10 Ağustos 2023; 17:16:47 >
  • Bugün bu kabloyu da çekip bıraktılar. Kutuyu bekliyorum artık bazı arkadaşlar kutu koyma süreci çok uzun olmuş ama olmazsa pazartesi müdürlüğe giderim. Git gel yaparak bıktırdım kendimden zaten ?? @XpressMusic34

Türk Telekom Mavi Boru Bıraktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amat000 -- 11 Ağustos 2023; 0:6:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amat000 A kullanıcısına yanıt

Acele etmeyin kutu da gelir hocam. Türk Telekom Mavi Boru Bıraktı 

• Bizim mahallede 10 senedir var o mavi borular 😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

gpın sistem olacak büyük ihtimalle. dairelere kablo çekilecek

mutlu son ile bitti mi yoksa kutu takılmadı mı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.